Олександр УСИК: «У кіно я міг би добре зіграти дурника»

Український боксер вважає, що має гарні акторські здібності

Олександр УСИК: «У кіно я міг би добре зіграти дурника»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Усик

Чемпіон світу у важкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF Олександр Усик розповів, чи має потенціал у кіно.
 
«Звичайно, взагалі нескромна відповідь. Я спробував би себе в різних ролях. Я міг би драму зіграти, не жартую. Міг би комедію зіграти... Дурника міг би зіграти добре, прямо шизонутого-шизонутого. Але наприкінці фільму виявилося б, що я граю, і весь цей сценарій я вигадав. А я типу в дурці», – сказав Усик.
 
Наступного року Усик має провести реванш із британцем Ентоні Джошуа, у якого українець відібрав усі пояси.

Читайте також: Тайсон Ф'ЮРІ: «Я зможу знищити Усика»

Джерело — Parimatch

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Sukiyaki
    Sukiyaki, 07.12.2021 13:26
    +14
    Реальный, такой, сюжет..
    xerx
    xerx, 07.12.2021 14:33
    +11
    Усик вызывает когнитивный диссонанс: странный (не хочу называть иначе) по жизни и умный в боксе.. Удивительно, как это сочетается..
    Балабольченко Ломпаченко
    Балабольченко Ломпаченко, 07.12.2021 13:28
    +10
    А он и не играл
    bullyUA
    bullyUA, 07.12.2021 16:02
    +3
    GREEN DAY belokon, 07.12.2021 15:55
    С чего такие выводи ? Ты слушал его интервью и т д?
    Все уже наслушались его интервью от хеппивируса, поддержки российских оккупантов до восхищения яйцами Лукашенко.
    Mykola Sonko
    Mykola Sonko, 09.12.2021 06:23
    0
    xerx, 07.12.2021 14:33
    Усик вызывает когнитивный диссонанс: странный (не хочу называть иначе) по жизни и умный в боксе.. Удивительно, как это сочетается..
    Маю такі самі відчуття. Але може банальне пояснення в тому, що по тій голові прилітало забагато ударів. Все ж таки думаю це відчутно впливає на психічне здоров'я лбдини та суспільну орієнтацію.
    GREEN DAY belokon
    online
    GREEN DAY belokon, 07.12.2021 15:55
    -4
    xerx, 07.12.2021 14:33
    Усик вызывает когнитивный диссонанс: странный (не хочу называть иначе) по жизни и умный в боксе.. Удивительно, как это сочетается..
    С чего такие выводи ? Ты слушал его интервью и т д?