ГОРУНА – про поїздку до Росії: «Я не їхав ділитися досвідом із бойовиками»

Український каратист вважає, що не зробив нічого поганого

ГОРУНА – про поїздку до Росії: «Я не їхав ділитися досвідом із бойовиками»
© НОК України. Станіслав Горуна

Бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 Станіслав Горуна прокоментував свою поїздку до Росії після початку війни на сході України.
 
- Станіславе, ви їздили проводити семінари до Москви, коли вже був анексований Крим та вбиті тисячі українських солдатів. Як вам не забруднили кишені кров'ю «расЄйські» рублі? (Питання від читача Sport.ua - прим.).
- По-перше, мені ніхто рублями не платив. Що мені самому було дивно, люди в Новосибірську навіть не знали про те, що відбувається біля їхнього західного кордону. Там пропаганда не велася, люди з Центральної Росії не особливо розуміли, що ми воюємо, вони не були в курсі подій, що відбуваються.
 
Я спілкувався зі спортсменами. Вони аполітичні, їх ця ситуація мало цікавить. Якби вони були «проросійськими», навряд чи запрошували б мене з України, щоб я тренував їхніх дітей. То були наші особисті стосунки, що склалися ще до війни.
 
І я не їхав ділитися досвідом із бойовиками чи військовими, я їхав працювати з дітьми. Я 18 років займаюся карате та вийшов на топовий рівень, маю певну компетентність у своєму виді спорту. Мені треба ділитися цими знаннями. Я також їздив до Австралії, Канади, Чилі. Об'їздив усю Європу – для мене це не мало політичного підтексту.
 
По-друге, я не їхав потай, щоб мені зараз за це було соромно. Звідки у людей інформація про подорож? З мого фейсбуку, тоді на це ніхто навіть не відреагував. А зараз, коли комусь стало потрібно, цю історію використовують проти мене. Що за заміна понять? Знову подвійні стандарти. Лицемірство та лукавство, – сказав Горуна.

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Argon
    Argon, 06.12.2021 13:50 (змінений)
    +15
    Ти сучара їхала вчити москалят бойовим мистецтвам, які вони в майбутньому використають проти наших майбутніх воїнів. Гроші не пахнуть. Внєпалітікі воно
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 06.12.2021 14:14
    +8
    Сегодня День Збройных Сил Украины.
    С праздником всех служивых.
    А такие как этот гастробайтер Горуна пруд пруди в Украине Забейте на его, его цена деревянный рубль
    Петр Яновский
    Петр Яновский, 06.12.2021 13:54
    +8
    Короче на бутылке посидел.
    Aerobus43
    Aerobus43, 06.12.2021 15:25
    +4
    типовий колаборантик ...а про те, що в Новосибірську не знали, що відбувається в них на західному кордоні - та вони і зараз не знають, як і весь кацапстан, та й не хочуть знати, бо їм це і не потрібно
    PFCLviv
    online
    PFCLviv, 06.12.2021 14:31
    +4
    Горуна це ганьба України! Малорос!
    Вася Чіпа
    Вася Чіпа, 06.12.2021 15:58
    +3
    А підкинули б ще рубликів, то ти б і з сєпарами поділився досвідом.
    Yurenc
    Yurenc, 06.12.2021 16:05
    +2
    Ще одне шукає винних в своєму колоборантстві. Що ти, продажна шкура, мелеш? Це в кого подвійні стандарти.
    Якби подібна ситуація була в кацапстані і ти поїхав в країну агресора - що було б з тобою?
    flnx7
    flnx7, 06.12.2021 16:58
    -1
    turist86, 06.12.2021 16:45
    Он выходил с под Иловайска, ему чуть больше двадцати,
    в руках зажатая граната и палец у кольца чеки.
    Он третьи сутки в окружении, из роты больше никого.
    И вспоминая то сраженье, что не похоже на кино…
    … Комбат кричал: «Держите фланги!!!», а фланги сутки уж молчат,
    Их пять часов бомбили «Грады» - российской армии набат…
    Взвода на небо уходили, ведь после «Градов», мин поток
    Из минометов 2Б9, с названием нежным «Василек».
    И как стояли спина в спину, уже не сорок… в пятером.
    Как из зеленки выходили, под Старобешевым, потом.
    Как среди трупов затерявшись, где Псковский проходил спецназ,
    в тела стреляя бездыханных, не отводя постыдных глаз.
    Десант российский окружая, все замыкал свое кольцо,
    Ребята с боем прорывалась, из зоны действия АТО.
    Команда штаба: «Выходите! Для вас создали коридор».
    В котором их, как будто в тире, лупили снайперы в упор.
    И вы поверьте очень страшно, оставить и не хоронить,
    Друзей с которыми не раз ты, старался пайку разделить.
    https://www.youtube.com/watch?v=QBeqcWCsEB0 Он выходил с под Иловайска
    из-под (на русском)
    Но бои были В и ЗА никому не нужный город, но очень нужный Коломойскому ЗУГРЭС. Читайте и смотрите на эфирах укр ТВ майора Ковалёва.
    - * -
    - * -, 06.12.2021 16:17
    -1
    Aerobus43, 06.12.2021 15:25
    типовий колаборантик ...а про те, що в Новосибірську не знали, що відбувається в них на західному кордоні - та вони і зараз не знають, як і весь кацапстан, та й не хочуть знати, бо їм це і не потрібно
    Віталій Віталійович Лялька.
    2012-2013 Україна ХК «Білий Барс» 12 (0)
    2013-2014 Україна ХК «Молода гвардія» 52 (13)
    2014-2015 Росія ХК «Кристал» Бердськ 41 (18)
    2015-2016 Росія ХК «Сокіл» Красноярськ 37 (5)
    2016-2017 Україна ХК «Дженералз» 14 (9)
    Энди Мир
    online
    Энди Мир, 06.12.2021 16:30
    -2
    Это мой вопрос. Походу так мой вопрос единственным и остался, если его задали. И жаль что ему не зачитали вторую часть, наверное цензура не пропустила. И отвечу этой вате, почему тогда это мало кого интересовало. Потому что если бы люди раньше узнали такую инфу - то не быть тебе ни депутатом, ни участником ОИ. А потом ты,зная какая куча у тебя в штанах плесневеет до сих пор с мацквы, поддерживаешь обнималки с рус . военнослужащей, при этом поливая дерьмом всех кто высказался против этого припадка обнимания у магучих. Когда чечены будут учить твоих детей как в данецке малолетних девок, тогда до таких может дойдёт что такое быть гражданином своей страны а не рабом.
    Петр Яновский
    Петр Яновский, 06.12.2021 14:58
    -3
    joytok, 06.12.2021 13:57
    Почему нигде не разбирают переход Зинченко в Уфу во время боёв за Дебальцево? Шахматистка Лагно вообще за РФ стала выступать.
    У нас и президент тогда в Раиссе бывал. А какая разница ж епт.
    temamx2727
    temamx2727, 07.12.2021 13:00
    -4
    Есть умные каратисты оказывается
    ViperMX
    ViperMX, 06.12.2021 16:33
    -4
    PFCLviv, 06.12.2021 14:31
    Горуна це ганьба України! Малорос!
    Он со Львова как и ты, только адекватен
    turist86
    turist86, 06.12.2021 16:45
    -6
    Он выходил с под Иловайска, ему чуть больше двадцати,
    в руках зажатая граната и палец у кольца чеки.
    Он третьи сутки в окружении, из роты больше никого.
    И вспоминая то сраженье, что не похоже на кино…
    … Комбат кричал: «Держите фланги!!!», а фланги сутки уж молчат,
    Их пять часов бомбили «Грады» - российской армии набат…
    Взвода на небо уходили, ведь после «Градов», мин поток
    Из минометов 2Б9, с названием нежным «Василек».
    И как стояли спина в спину, уже не сорок… в пятером.
    Как из зеленки выходили, под Старобешевым, потом.
    Как среди трупов затерявшись, где Псковский проходил спецназ,
    в тела стреляя бездыханных, не отводя постыдных глаз.
    Десант российский окружая, все замыкал свое кольцо,
    Ребята с боем прорывалась, из зоны действия АТО.
    Команда штаба: «Выходите! Для вас создали коридор».
    В котором их, как будто в тире, лупили снайперы в упор.
    И вы поверьте очень страшно, оставить и не хоронить,
    Друзей с которыми не раз ты, старался пайку разделить.
    https://www.youtube.com/watch?v=QBeqcWCsEB0 Он выходил с под Иловайска
    joytok
    joytok, 06.12.2021 13:57
    -13
    Почему нигде не разбирают переход Зинченко в Уфу во время боёв за Дебальцево? Шахматистка Лагно вообще за РФ стала выступать.