Юракадемія виграла другий матч поспіль в чоловічій Суперлізі

Завершились всі ігри п'ятого туру чемпіонату країни з волейболу

583
0
ВК Юракадемія

У Полтаві відбулись ще два матчі 5-го туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Свою другу перемогу здобули волейболісти харківської «Юракадемії», які цього разу здолали господарів майданчика команду ВК «Решетилівка».

Поєдинок вийшов досить завзятим. Перший сет виграли харків'яни 27:25. Були вони сильнішими і в другій партії 25:17. А ось у третьому сеті успіх був на боці місцевих гравців 24:26. І лише в четвертій партії юристи остаточно зламали опір своїх суперників 25:22. Найбільшу кількість очок у складі переможців набрав Іван Кривобок – 20. Ще 17 очок було в активі Андрія Левченка, 15 – у Ігоря Антонюка та 11 приніс команді Іван Черняк. Щодо ВК «Решетилівка», то тут відзначився Віктор Шаповал, до речі, екс-гравець «Юракадемії», у нього 16 очок. 11 очок набрав Денис Велецький.

Там же у Полтаві волейболісти ВК «Дніпро» завдали поразки чернігівському «Буревіснику-ШВСМ» з рахунком 3:0.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 5-й тур.
Полтава
«Збірна Харківської області-Юраакадемія» (Харків) – «Збірна Полтавської області ВК «Решетилівка»

3:1 (27:25, 25:17, 24:26, 25:22)
ВК «Дніпро» (Дніпро) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)

1 - 30

Матчі чергового 6-го туру у чоловічій Суперлізі пройдуть у період з 10 по 12 грудня у Дніпрі та Городку.

(4)

Далі без Трубіна. Визначено півфінальні пари Ліги Європи
Футбол | 19 квітня 2024, 06:30 19

У півфіналах Ліги Європи зіграють: Марсель – Аталанта, Рома – Байєр

Збірні України дізналися суперників по фінальним турнірам Євро
Волейбол | 18 квітня 2024, 21:12 0

Вперше в історії українського волейболу відразу чотири збірні зіграють на чемпіонатах континенту