Прощавай, мрія про титул. Дерев'янченко сенсаційно програв Адамесу

10-раундовий поєдинок українця пройшов у ніч на 6 грудня у Лос-Анджелесі

Прощавай, мрія про титул. Дерев'янченко сенсаційно програв Адамесу
© MEGOGO

Український боксер Сергій Дерев'янченко (13–3, 10 KO) невдало провів 10-раундовий рейтинговий бій з Карлосом Адамесом (20–1, 16 KO) з Домініканської Республіки.

Поєдинок українця пройшов у ніч на 6 грудня в Лос-Анджелесі в андеркарді великого бою Джервонта Девіс – Ісаак Крус, за титул чемпіона світу WBA.

Перед боєм Деревянченко казав, що після Адамеса планує битися з Хайме Мунгією у бою-елімінаторі, але кожен бій на шляху до титулу важливий. І головна мета – пояс чемпіона світу, котрий тричі вислизнув з рук українця.

Вийшов дуже близький бій. Сергій діяв недостатньо агресивно, особливо на початку.

У суперника виявився дуже небезпечний джеб. Сергію непросто було виходити на ударну позицію, довго не вдавалося підібрати ключі до суперника. Адамес на будь-яку атаку відповідав прицільно та жорстко, користуючись довжиною своїх рук.

Сергій у першій половині пропускав багато ударів, після чого вирішив шукати щастя у розмінах. У п'ятому раунді розпочалася справжня заруба. Українець зачепив суперника і почав завзято завдавати ударів. Проте Адамес виявився не таким простим і відмінно відповідав по Сергію.

Після потужного 5-го раунду Сергій узяв паузу. Суперник за рахунок антропометрії нічим не поступався українцеві та намалював на обличчі у Сергія багато міток.

У другій половині бою серйозно почала позначатися втома.

Після кількох рівних раундів Сергію в передостанній трихвилинці вдалося влучити та затиснути суперника біля канатів, але розвинути успіх не вдалося.

Відбулися розміни ударами, глядачі побачили в'язку боротьбу та клінчі. Сергій був активний наприкінці та забрав останній 10-й раунд, але цього виявилося замало.

За записками суддів переможцем оголошено Карлоса Адамеса: 95–95, 96–94, 97–93.

От що нарахували аналітики BoxingScore за раундами:

Будучи фаворитом бою, Сергій Деревянченко зазнав 4-ї поразки на профі-рингу. Про вихід на титульник можна забути. Або найближчим часом, або назовсім.

Сергій Деревянченко після поєдинку сказав: «Я очікував, що суперник так боксуватиме. Це був дуже рівний та важкий бій. Незручною була його стійка шульги. Я трохи відпочину та повернуся на ринг. Подумаю, що робити далі. Я люблю бокс, люблю шоу. Дякуємо моїй команді».

Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine

Getty Images/Global Images Ukraine

Микола Степанюк, Sport.ua

(142 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 06.12.2021 08:39
    +18
    Судячи по коментарям, у наших людях багатенько лайна. Дерев'янченко хороший боксер, що він вже довів у боях із топами дивізіону, і боксує, в тому числі, щоб заробляти гроші, тому претензії до нього незрозумілі. Те, що він чиїхсь сподівань не виправдав, зовсім не привід закидати його лайном.
    edick
    edick, 06.12.2021 08:42
    +10
    Очень печально, что проиграл. Про чемпионство можно забыть, возраст большой, а вот денег заработать еще можно, бои Деревянченко любит американская публика.
    Virchis
    Virchis, 06.12.2021 06:06
    +10
    Не зря средний вес называют одним из самих конкурентных
    inflicted
    inflicted, 06.12.2021 10:29
    +6
    Шкода
    borman223
    borman223, 06.12.2021 09:49
    +3
    edick, 06.12.2021 08:42
    Очень печально, что проиграл. Про чемпионство можно забыть, возраст большой, а вот денег заработать еще можно, бои Деревянченко любит американская публика.
    Згоден, ще пару боїв може видати за більш-менш достойні гонорари. За бій з Головкіним він заробив дуже солідно, тому за подальше фінансове положення можна не перейматися. Та і інші його бої це не копійки берінчика у Броварах!!!
    nick07
    nick07, 06.12.2021 09:44
    +3
    в принципі боксуватиме і далі, але, зважаючи на вік, то навряд чи варто очікувати високих досягнень.
    Ну і зрештою це профі-бокс, він в першу чергу боксує для себе, а не заради вболівальників чи держави.
    R1d3r
    R1d3r, 06.12.2021 05:39
    +3
    Из околотопа превратился в джорнимена Обидно, боксер-то неплохой
    aleks19826
    aleks19826, 06.12.2021 05:18
    +2
    Нічого. Через рік промоутер дерев'яного знову організує титульний бій для свого підопічного. Це жесть. Програє всім і все одно примудряються організувати титульні бої для цього посереднього боксера
    ViperMX
    ViperMX, 07.12.2021 18:46
    +1
    Vytas Meskauskas, 07.12.2021 18:38
    Боксер заслужил пояс но после Головкина пошел спад и за возраста . Головкина он явно победил и только и за имени не отдали пояс. Просто не повезло с поясами.
    Головкину он близко проиграл, и к тому же Головкин был на спаде...
    borman223
    borman223, 06.12.2021 07:45
    +1
    aleks19826, 06.12.2021 05:18
    Нічого. Через рік промоутер дерев'яного знову організує титульний бій для свого підопічного. Це жесть. Програє всім і все одно примудряються організувати титульні бої для цього посереднього боксера
    Комент того, хто у боксі ноль!!! Ви знаєте від чого залежить рейтинг боксера і як він оцінюється??? Як він нараховується??? Деревянченко програвав топам і в конкурентних боях. Джейкобсу - роздільним рішенням. Головкіну близьким рішенням, хоча всі авторитетні видання в СШАбританіі/які вели свої підрахунки давали 114-113 або 115/113 Деревянченку. Бій був програний Чарло, але також конкурентно. З цієї конкурентності, навіть якщо це і поразка, але топам, і формується рейтинг, його популярність і тому подібне. Тому деревянчнко і після поразок у цьому рейтингу не падав. Якби не програв зараз, то через бій/два знову б вийшов на титул!!!
    temamx2727
    temamx2727, 09.12.2021 03:24
    0
    Андрій Машко, 06.12.2021 07:13
    Чому сенсаційно? Ще рік чи два тому я писав, що йому не те, що зав‘язувати, але й починати у боксі не варто було! Закономірний результат
    Дауненок, ты бой с Головкинвм смотрел?
    Vytas Meskauskas
    Vytas Meskauskas, 07.12.2021 18:38
    -2
    Боксер заслужил пояс но после Головкина пошел спад и за возраста . Головкина он явно победил и только и за имени не отдали пояс. Просто не повезло с поясами.
    Mykhailo Orlovskyi
    Mykhailo Orlovskyi, 06.12.2021 10:32
    -3
    Мабуть сало мало потчував...
    Trollface
    online
    Trollface, 06.12.2021 06:54
    -3
    Деревянный слился.
    Dmitriy Svistak
    Dmitriy Svistak, 06.12.2021 05:53
    -3
    Ще один редкач...((
    Усіков