Шахтар запропонував Сассуоло 10 мільйонів євро плюс Соломона за Бога

Неочікувана новина прийшла з Італії

Шахтар запропонував Сассуоло 10 мільйонів євро плюс Соломона за Бога
© Getty Images/Global Images Ukraine. Жеремі Бога

Донецький «Шахтар» продовжує цікавитися 24-річним івуарійським вінгером «Сассуоло» Жеремі Бога, якого в січні також має намір спробувати залучити до своїх лав «Аталанта».

За інформацією журналіста Марко Контеріо, клуб із Бергамо готовий заплатити за Бога 18 мільйонів євро, але зіштовхнувся із серйозною конкуренцією з боку «Шахтаря». «Гірники» вже запропонували «Сассуоло» 10 мільйонів євро плюс Манора Соломона, і розраховують, що цього буде достатньо для угоди щодо Бога.

Примітно, що на порталі Transfermarkt Жеремі Бога та Манор Соломон оцінюються рівнозначно – у 20 мільйонів євро. При цьому, контракт івуарійця з італійським клубом розрахований до літа 2023 року, а ізраїльтянина з українським клубом – до кінця 2023 року.

Раніше повідомлялося, що «Аталанта» пропонувала «Шахтарю» 20 мільйонів євро за Соломона, але нарвалася на відмову через бажання «гірників» виручити за ізраїльтянина щонайменше 30 мільйонів.

Джерело — Sport.ua

(229 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Sauron
    Sauron, 05.12.2021 23:52
    +17
    Соломону плевать за какое сасуоло играть
    brighi10
    brighi10, 06.12.2021 01:21
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    ничему история ржавых не учит...обьясните им, что бы всосать Шерифу и Агробизнесу, не нужно очередных сасуол и траоров покупать)достаточно своими мудрыками-пудрыками
    roman_kros
    roman_kros, 06.12.2021 01:15
    +14
    А їм одного Бога мало? Я про Рената Леонідовича. Те як йому дупу вилизували на футболах просто вищий пілотаж, особливо Метревелі, той аж в прямому кишку язика засунув не вистачало тільки хору сиріт співаючих слався Ренате.
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 05.12.2021 23:45
    +12
    Да чё там мелочиться 10-ть лямов + Соломона + Мудрика + Додо
    "Государство не обеднеет! Забирайте!"
    "Иван Васильевич и Сергей Анатольевич меняют профессию
    RomanEnakievo..
    RomanEnakievo.., 06.12.2021 00:18
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Бог? А царя из Миная не хотите? Ха-ха-ха-ха
    udman1111
    udman1111, 05.12.2021 23:40
    +8
    Летят утки...
    Vytas Meskauskas
    Vytas Meskauskas, 06.12.2021 02:55
    +7
    Снимите намордник с Селезнева.
    Вадим Кузьменко
    Вадим Кузьменко, 06.12.2021 09:46
    +6
    Долго шахтер будет разгребать трансферную политику Де Дзерби. Не один его трансфер не усилил шахтер
    Saar
    Saar, 06.12.2021 01:05
    +6
    "Столкнулся с серьезной конкуренцией со стороны «Шахтера»." ....готові заплатити 18 млн. А шахта дає 10. Якщо він професіонал, то не захоче міняти Серію А!Яка серйозна конкуренція!??????
    aleksandrdryn
    aleksandrdryn, 06.12.2021 00:12
    +5
    RomarioUA, 06.12.2021 00:09
    А шо, Ахметов больше не Бог?
    Говорят чёрт теперь
    Sergey_Kharkiv
    Sergey_Kharkiv, 05.12.2021 23:42
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Летят 🦆🦆🦆 Аталатанта предложила Миранчука и 10 млн Сассуоло
    bullyUA
    online
    bullyUA, 06.12.2021 14:24
    +4
    За Бога надо Ахметова отдать. Пусть итальянцам коммуналку повышает.
    Умник
    Умник, 06.12.2021 06:55
    +4
    Под лимит шахтер берет.
    Молодцы
    temamx2727
    online
    temamx2727, 06.12.2021 00:51
    +4
    Соломон топ, какие сосуолы
    RomarioUA
    RomarioUA, 06.12.2021 00:09
    +4
    А шо, Ахметов больше не Бог?
    sergrey4
    sergrey4, 06.12.2021 11:24
    +3
    Шахтер предложил ПСЖ 37 миллионов и одного Соломона за Месси.
    PFCLviv
    PFCLviv, 06.12.2021 10:40
    +3
    50 000 000 євро + ручний і сліпий суддя... Все щоб обіграти Львів!
    Vadum Hrynchuk
    Vadum Hrynchuk, 06.12.2021 10:40
    +3
    Уже видел когда-то заголовок типа "Username намерен купить Бога"...
    Altaïr
    Altaïr, 06.12.2021 10:25 (змінений)
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вадим Кузьменко, 06.12.2021 09:46
    Долго шахтер будет разгребать трансферную политику Де Дзерби. Не один его трансфер не усилил шахтер
    Продать Хочолаву и купить за 8 лямов Марлона который хуже грузина, бенфика вообще охренела когда ей 18 за нетрадиционного предложили - они отдали его без раздумий, Траоре наверное да перспективный игрок но кто знает что будет после восстановления. А у зебры походу откаты от сассуоло за трансферы - так поиметь рыжего уметь надо
    vitek-kherson
    vitek-kherson, 06.12.2021 10:22
    +2
    бога душу мать)