Коваленко допоміг Спеції здобути нічию у матчі проти Сассуоло

«Верона» у результативній перестрілці перемогла «Венецію»

3756
1

У неділю, 5 грудня, відбулися чергові поєдинки 16-го туру чемпіонату Італії з футболу.

«Спеція», за яку виступає український півзахисник Віктор Коваленко, вдома зіграла внічию із «Сассуоло» (2:2). Коваленко вийшов на поле у ​​стартовому складі «Спеції» та був замінений на Верді на 67-й хвилині зустрічі.

В іншому матчі туру «Верона» на виїзді обіграла «Венецію» з рахунком 4:3. Причому господарі вели 3:0 вже на 27-й хвилині зустрічі, але не змогли утримати перевагу.

«Спеція» - «Сассуоло» - 2:2
Голи:
Манай, 35, Джасі, 47 - Распадорі, 66, 79

«Спеція»: Проведель, Ам'ян, Ніколау, Ерліч, Сала (Бурабія, 67), Реца, Маджоре (Бастоні, 88), Коваленко (Верде, 67), Джасі (Христов, 76), Манай (Коллі, 88), Нзола .
«Сассуоло»: Консільі, Мюльдюр (Толян, 46), Айхан, Феррарі, Кірьякопулос, Лопес, Фраттезі (Харруї, 86), Матеус Енріке (Распадори, 46), Дефрель (Бога, 69), Берарді,
Попередження: Реца (1), Маджоре (4), Сала (26), Фраттезі (44), Кірьякопулос (75), Берарді (85), Христов (90).

«Венеція» - «Верона» - 3:4
Голи:
Чеккароні, 12, Чрнігой, 19, Анрі, 27 - Анрі, 52, автогол, Капрарі, 65, з пенальті, Сімеоне, 67, 85

«Венеція»: Ромеро, Маццоккі (Ебуехі, 66), Кальдара, Чеккароні, Молінаро, Вакка (Тессманн, 74), Чрнігой, Кіїн (Бузіо, 66), Араму (Свобода, 66), Анрі, Окереке (Юнсен) .
«Верона»: Монтіпо, Фараоні, Чеккеріні, Давидович, Казале (Маньяні, 30), Лазович, Велозу (Лазанья, 57), Тамез, Іліч (Бесса, 79), Капрарі, Симеоне.
Попередження: Маньяні (45), Вакка (72), Сімеоне (87), Анрі (90).

Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча