Віктор ЦИГАНКОВ: «Гра на «бетоні» не додає футболістам здоров'я»

4339
54
ФК Динамо Київ. Віктор Циганков

24-річний український вінгер київського «Динамо» Віктор Циганков розкритикував якість українських футбольних полів.

«Якість полів у зимовий період у нас, в Україні, не з найкращих. На жаль, граючи на «бетоні», футболістам здоров'я це не додає. Сподіваюся, у майбутньому люди, які відповідають за проведення ігор, враховуватимуть цей момент», — написав Віктор.

У 17-му турі УПЛ «Динамо» на виїзді обіграло «Верес» з рахунком 3:0. Матч пройшов у Луцьку на стадіоні «Авангард». Циганков вийшов на поле у ​​стартовому складі «Динамо» і був замінений на Караваєва на 86-й хвилині. На 65-й хвилині Віктор забив третій гол у ворота «Вереса».