Віктор СКРИПНИК: «Дуже шкода, що така ситуація склалася із Кочергіним»

Головний тренер «Зорі» прокоментував ситуацію із півзахисником, якого відправили у дубль

Віктор СКРИПНИК: «Дуже шкода, що така ситуація склалася із Кочергіним»
© ФК Зоря Луганськ. Віктор Скрипник

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник розповів про ситуацію з Кочергіним, якого заслали у дубль, та про своє майбутнє у луганському клубі.

«Кочергін? Це не моя справа, це було очікувано. Мені як тренеру прикро, що один із моїх найкращих гравців не бере участі в іграх. Президента зрозуміти, чи генерального директора, чи наше керівництво, теж можна. Гравця зрозуміти теж можна, він сім'єю обзавівся, хоче поїхати до Європи і не хоче залишатися тут на 3 роки. Але як би прозаїчно це не звучало: незамінних – немає! По-людськи мені дуже шкода, що така ситуація склалася. Такий гравець не тільки «Зорі» потрібен, його й інші із задоволенням придбали б і запросили б.

Маю контракт 3 роки. Пройде 3 роки, я вирішуватиму або подумаю, що робитиму далі. У мене є, з ким радитися, і я прийматиму рішення. У мене достатньо часу, а зараз я сфокусований на «Зорі». Ми розмовляємо, ми маємо вагон часу. Там потім побачимо. І коли це «потім» буде, із цього човна вийде інформація».

Джерело — BurBuzz

(53 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Igrok4
    Igrok4, 05.12.2021 07:55
    +8
    Контракты предлагать нужно заранее, не хочет игрок продлевать - продали или дали отработать до конца. А то устроили феодализм какой-то.
    Barsa
    Barsa, 05.12.2021 14:54
    +1
    Igrok4, 05.12.2021 07:55
    Контракты предлагать нужно заранее, не хочет игрок продлевать - продали или дали отработать до конца. А то устроили феодализм какой-то.
    Продавать видимо некому,а контракт он отрабатывает в дубле и зп получает свою по контракту
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 05.12.2021 10:36
    +1
    Нико ФИН, 05.12.2021 10:21
    Що ж то за головний тренер, коли його одного з кращих гравців вишвирнули з команди, а він (тренер) немає ніякого права голосу. Чи не хоче?
    так ранее написали - феодализм...
    Нико ФИН
    Нико ФИН, 05.12.2021 10:21
    +1
    Що ж то за головний тренер, коли його одного з кращих гравців вишвирнули з команди, а він (тренер) немає ніякого права голосу. Чи не хоче?
    odiniznashih
    odiniznashih, 05.12.2021 08:18
    +1
    Контракты должны быть как минимум, три года. А то не успел заиграть игрок в команде, а уже и дело к концу. А за пол-года до конца его за нормальную цену не купят - через полгода свободным агентом возьмут.
    А 3 года - и в команде пару лет поиграет, и за год до конца продавать.
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 05.12.2021 15:51
    0
    odiniznashih, 05.12.2021 08:18
    Контракты должны быть как минимум, три года. А то не успел заиграть игрок в команде, а уже и дело к концу. А за пол-года до конца его за нормальную цену не купят - через полгода свободным агентом возьмут.
    А 3 года - и в команде пару лет поиграет, и за год до конца продавать.
    Хтось заважав Зорі запропонувати Кочергіну більш тривалий контракт?
    Barsa
    Barsa, 05.12.2021 14:58
    0
    Igrok4, 05.12.2021 07:55
    Контракты предлагать нужно заранее, не хочет игрок продлевать - продали или дали отработать до конца. А то устроили феодализм какой-то.
    Футболисты обещают до последнего момента продлить контракт,но если предложение с более высокой зп будет,они уходят...