Коли немає мотивації. Ураган програв Халадашу у еліт-раунді Ліги чемпіонів

Івано-франківський клуб завершив свої виступи на євроарені цього сезону

3015
2
НФК Ураган

Івано-франківський «Ураган» провів заключний матч в елітному раунді Ліги чемпіонів. Суперником команди Максима Павленка став угорський «Халадаш». Ця зустріч не мала турнірного значення, оскільки суперники втратили шанси на вихід до Фіналу чотирьох. І тренерський штаб «драконів» вирішив поекспериментувати зі складом. Ворота «Урагану» у першому таймі захищав Левандівський, який раніше не виходив на майданчик у матчах проти «Леванте» та «Бенфіки». Отримав ігровий час і Масевич.

Зустріч невдало розпочалася для івано-франківського клубу. На 3-й хвилині Енріке пробив точно під поперечину, і Левандівський не врятував. Надалі суперники діяли у невисокому темпі, а нечисленні атаки «Халадаша» виглядали більш гостро. При цьому обидві команди набирали фоли і швидко наближалися до критичної позначки. Першими шосте порушення правил записали у свій пасив угорці, що обернулося десятиметровим ударом у ворота номінальних гостей. Дабл-пенальті пробивав Михайло Грицина, причому робив це двічі (перший удар арбітри вважали за потрібне перебити). В обох епізодах впевнену гру продемонстрував голкіпер Гюймаши. А ось Дрот із пробиттям 10-тиметрового впорався чудово, на 20-й хвилині подвоївши перевагу «Халадаша».

У другому таймі захищати ворота «Урагану» вийшов Колток, і йому довелося вступати у гру після ударів Енріке та Дрота. Але й голкіпер не врятував, коли контратаку 2 в 1 влучним ударом завершив Хаймаши. На початку останньої десятихвилинки івано-франківці зняли голкіпера, але створювати моменти біля воріт суперників не вдавалося. Більше того, Леандро точно пробив у порожні ворота «драконів», встановивши остаточний рахунок матчу.

Що ж, «Ураган» завершив свої виступи у Лізі чемпіонів. На жаль, зробити красиво це не вийшло – поразка 0:4.

Ліга чемпіонів. Елітний раунд. Група D.

«Ураган» – «Халадаш» – 0:4

Енріке (3), Дрот (20), Хаймаши (25), Леандро (35)

Давид (15), Дрот (15), Вош (40)

«Ураган»: Левандівський, Колток – Мик. Грицина, Радевич, Фаренюк, Масевич – Кордоба, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Абакшин.

«Халадаш»: Гюймаши, Хомлок - Дуарте, Сіпос, Леандро, Енріке - Сольмаш, Хаймаши, Дрот, Давид, Ватаманюц-Барта, Геренчер, Вош.

Арбітри: Каміл Четін, Озан Сойкан (обидва - Туреччина), Віктор Берг-Одік (Франція)

«Pavilhão Fidelidade» (Лісабон, Португалія)