Ще одна проблема для Шевченка. Ключовий хавбек Дженоа травмований

Кадрова ситуація у «Дженоа» стає катастрофічною

Ще одна проблема для Шевченка. Ключовий хавбек Дженоа травмований
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ніколо Ровелла

Ключовий півзахисник «Дженоа» Ніколо Ровелла отримав травму стегна. Він був замінений під час матчу 15-го туру Серії А проти «Мілана» (поразка 0:3).

Через це пошкодження Ровелла точно пропустить найближчі два матчі «Дженоа» у Серії А – проти «Ювентуса» (5 грудня) та дербі із «Сампдорією» (10 грудня). Відновлення 19-річного хавбека може затягтись на один місяць.

«Не надходить жодних хороших новин із лазарета для нового головного тренера «Дженоа» Шевченка. На сьогодні єдиними, хто відновився, залишаються Ернані та Ванхойсден.

Як і раніше, травмовані Крішито, Максімовіч, Фарес і Кайседо, невідомі терміни відновлення Ровели і Стураро. Дуже слабка надія на відновлення Маттіа Дестро», - так оцінює кадрову ситуацію в «Дженоа» La Gazzetta dello Sport.

Джерело — Calciomercato

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 03.12.2021 17:51
    +9
    Пора Шевченко выходить на поле.
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 03.12.2021 18:10
    +6
    Ну Шева принял так принял вызов) На такое мало кто вообще решится
    pricolist
    pricolist, 03.12.2021 17:54
    +5
    vittroy, 03.12.2021 17:51
    Та всрався нам той Шевченко і якесь Дженоа😂😂😂😂.Не цікаво...від слова зовсім😂😂😂😂
    Якщо б тобу було не цікаво, то навряд чи б ти залишив коментар
    nivava
    online
    nivava, 03.12.2021 18:22
    +3
    Ukraine_Kiev_Fan, 03.12.2021 18:10
    Ну Шева принял так принял вызов) На такое мало кто вообще решится
    За ДВА ЛЯМА в нього не було більше ніяких пропозицій...
    А як би додали ще ЛЯМ, то пішов би навіть у другу лігу!
    umnuy2
    online
    umnuy2, 03.12.2021 17:56
    +3
    vittroy, 03.12.2021 17:51
    Та всрався нам той Шевченко і якесь Дженоа😂😂😂😂.Не цікаво...від слова зовсім😂😂😂😂
    ну ты и слабоумный
    PETP0
    PETP0, 03.12.2021 21:04
    +1
    Зря конечно Андрюха в это гуано вляпался, ну или же он что-то знает.
    vittroy
    vittroy, 03.12.2021 18:32
    +1