Яремчук зацікавив Барселону

Каталонський клуб шукає варіант підсилення атаки за прийнятну суму

Яремчук зацікавив Барселону
© Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук (праворуч) проти Барселони

Форвард «Бенфіки» та збірної України Роман Яремчук зацікавив каталонську «Барселону», повідомляє Diario Gol.

За інформацією джерела, українець сподобався президенту «блаугранас» Жоану Лапорті, який у січні має на меті підсилити атакувальну лінію команди.

Спочатку «Барселона» стежила за іншим форвардом «Бенфіки» уругвайцем Дарвіном Нуньєсом, проте виставлений португальцями цінник у 60 мільйонів євро здався каталонцям надмірно завищеним.

Яремчук, як очікується, обійдеться «Барселоні» набагато дешевше, а також зможе додати команді варіативності в атаках за рахунок своєї антропометрії.

Головний тренер «Барселони» Хаві поки що не впевнений щодо доцільності трансферу Яремчука, і українець зараз не є пріоритетним варіантом на ринку для каталонців, але «блаугранас» продовжать тримати руку на пульсі.

Цього сезону Роман Яремчук провів за «Бенфіку» 18 матчів, у яких забив 4 м'ячі і віддав 4 результативні передачі.

Джерело — Diario Gol

(252 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    romanchik.8409
    romanchik.8409, 03.12.2021 13:53
    +20
    200%..Им нужен чувак, который не забивает по 3 месяца 😂😂😂
    bullyUA
    bullyUA, 03.12.2021 13:53
    +19
    Если ищут за приемлемую цену, то надо брать Коваленко.
    Nordenus
    Nordenus, 03.12.2021 13:56
    +12
    Да бред полный. Ромка сейчас очень плох.
    pas2012
    pas2012, 03.12.2021 18:41
    +10
    Вже Супрягу всі італійські клуби купили)))
    cucumber
    online
    cucumber, 03.12.2021 16:35
    +10
    похоже на манипулятивный вброс от каких то агентов! Главный вопрос для чего?
    WladWest
    WladWest, 03.12.2021 14:10
    +8
    bullyUA, 03.12.2021 13:53
    Если ищут за приемлемую цену, то надо брать Коваленко.
    Tasha19
    Tasha19, 03.12.2021 15:48
    +6
    Чим ближче трансферне вінко, тим більше таких новин буде з'являтися.
    axylinam
    axylinam, 03.12.2021 14:06
    +6
    Бредятина
    aleksandrdryn
    aleksandrdryn, 03.12.2021 19:24
    +5
    Тут не просто разобраться, кто кому нужен и зачем
    UKRAINE FAN
    UKRAINE FAN, 03.12.2021 14:30
    +5
    В паре с Де Йонгом это будет сильнейшая пара за всю историю 2 гола на двоих))))))
    Andrey_1992
    Andrey_1992, 03.12.2021 14:07
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Barack, 03.12.2021 13:56
    Дебилко, Коваленко не нападающий
    Коваленко вообще непонятно кто, футболист он или нет, играет он очень плохо, будущего у него нету
    pas2012
    pas2012, 03.12.2021 18:41
    +4
    Вже Супрягу всі італійські клуби купили)))
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 03.12.2021 14:50
    +4
    Едрить твою кочерыжку))
    Андрій Машко
    Андрій Машко, 03.12.2021 19:06
    +3
    І нахрена такі дурниці писати
    CheMP
    CheMP, 03.12.2021 18:52
    +3
    pas2012, 03.12.2021 18:41
    Вже Супрягу всі італійські клуби купили)))
    причём,по несколько раз
    Aleks04
    Aleks04, 03.12.2021 16:27 (змінений)
    +3
    Да какой Яремчук?! Когда есть Довбик. Я бы на месте руководства Днепра задумался бы о цене 20+ млн за Довбика..
    ALKOSruLKA
    ALKOSruLKA, 03.12.2021 14:46
    +3
    ...опера з Супрягою завершена - почалася з Романом...
    Умник
    Умник, 03.12.2021 14:38
    +3
    Может они хотят Машку Яремчук.?
    Имя перепутали.
    umnuy2
    umnuy2, 03.12.2021 18:01
    +2
    Viktor Krichevskii, 03.12.2021 17:56
    довбик однозначно не хуже...
    кто лучше кто хуже решает трансферный рынок.....если чел никому не нужен его никто не купит(пример супряги) и если нужен купят(бенфика яремчука,аталанта малину,мс зину,вест ярмолу)
    adidas77
    online
    adidas77, 03.12.2021 16:43
    +2
    Полить наших лучших футболистов дерьмом, это наше!