Андрій ПОПОВИЧ: «У Черкасах могли б пройти Дніпро-1»

Воротар ЛНЗ – про виліт із Кубка України

1269
1
ФК ЛНЗ. Андрій Попович

Голкіпер ЛНЗ Андрій Попович прокоментував поразку своєї команди від «Дніпра-1» (0:2) в 1/8 фіналу Кубка України.

«На мій погляд, рахунок по грі. Ми мали б шанс дати бій підопічним Ігора Йовічевіча. Якби приймали їх у Черкасах, де якість газону бажає кращого і це нівелювало б перевагу дніпрян у техніці. Але довелося грати на «Дніпро-Арені» і перевага суперника на рівні підготовки сумнівів не викликала. Хоча забий відразу після перерви за рахунку 0:1 наш Денис Долинський, все могло скластися по-іншому. Проте він не використав гольовий момент, а невдовзі Ігор Когут вдруге змусив ЛНЗ капітулювати, знявши з порядку денного питання переможця.

Виступаючи раніше за «Минай» мені вже доводилося грати проти «Дніпра-1», але зараз він сильніший і, гадаю, претендуватиме на місце на п'єдесталі пошани чемпіонату УПЛ, цілком може і не обмежитися чвертьфіналом Кубка України.

Втім, і футболістам ЛНЗ гріх скаржитися, в попередньому раунді кубкового турніру ми змусили зійти з дистанції елітний «Інгулець», збагатилися цінним досвідом і в поєдинку з «Дніпром-1», який обов'язково знадобиться у боротьбі за путівку до Першої ліги», – сказав Попович.