ПУХОВСЬКИЙ: «Після двох домашніх перемог відчули моральне підйом»

Один із лідерів Мотора про перемогу в Лізі чемпіонів

593
0
ГК Мотор

У середу, 1 грудня, Мотор на своєму майданчику обіграв німецький Фленсбург-Хандевітт (Німеччина) у рамках дев'ятого туру гандбольної Ліги чемпіонів - 31:22 (15:14, 16:8).

Після матчу один із лідерів команди Борис Пуховський дав ексклюзивний коментар sport.ua

Чому «Мотору» вдалося дотиснути «Фленсбург» лише наприкінці?

Тяжко назвати конкретні причини. Коли перемагаєш, то що не скажи, все буде вірно. Насправді, зійшлися багато факторів. У нас були чіткі завдання, і в другому таймі вдалося все реалізувати. Ми могли відірватись ще в першому таймі, але тоді самі схибили. Напевно, дуже хотіли піти вперед. А у другому таймі у нас на високому рівні заграли усі. Спочатку захист та воротар підстрахували напад. А потім уже й напад намацав проломи в обороні «Фленсбурга».

Як ви оцінюєте перспективи "Мотора" на груповому етапі Ліги чемпіонів?

Мені здається, що ми ще не до кінця розкрили свій потенціал, не показали у всій красі фірмовий стиль «Мотора». Іноді в нас добре працює захист, іноді напад. Так що найкращу нашу версію ви ще побачите.

На мій погляд, 8 очок зараз говорять про хороші шанси на вихід у плей-оф. Але в нашій групі щось впевнено пророкувати дуже важко. Ми маємо складну групу. Кожен суперник може вдома відібрати очки у фаворитів. Але ми налаштовані боротися за перемогу з усіма та прогресувати з кожним матчем.

Дві останні домашні ігри викликали у команди моральний підйом і дають надію, що ми зможемо не просто вийти у плей-оф, а й зайняти більш зручне для подальшої боротьби місце.