Ганський захисник Ворскли готовий виступати за збірну України

Наджиба Якубу не кличуть у збірну Гани

Ганський захисник Ворскли готовий виступати за збірну України
© vorskla.com.ua

Захисник «Ворскли» Наджиб Якубу заявив, що не проти пройти процес натуралізації. 21-річний футболіст грав за Гану U-17, але далі не виступав за збірну своєї батьківщини.

Якубу може зіграти праворуч та ліворуч в обороні. Нинішнього сезону провів 17 матчів.

- Це правда, що ви хочете грати за збірну України?

- Так. Я дуже люблю Україну. Я вже три роки тут. Якщо надійде така пропозиція, з задоволенням прийму її.

- Чому не за Гану?

- Тому що мене не звуть до Гани. Якщо покличуть, звісно, ​​погоджуся!

- А якщо стане вибір між Україною та Ганою?

- Зважу всі «за» та «проти». Напевно, виберу той варіант, хто першим покличе. Україна – мій другий дім. Я тут відбувся як професійний гравець. Я люблю та ціную Україну.

Джерело — FanDay

(70 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    vitaha33
    online
    vitaha33, 01.12.2021 13:17
    +12
    Видно синку що не моксаль 😁
    turist86
    online
    turist86, 01.12.2021 12:15
    +5
    Що за мода, як не Тете, то Якубу хочуть у збірну? Петраков уже висловив своє ставлення до натуралізації.
    У Ворсклі немає гравців рівня національної збірної, крім Різника. Якби цей ганець цікавив серйозний клуб, вже б давно купили.
    Кому Якубу складе конкуренцію на позиції флангового захисника? Миколенку, Соболю, Зінченку, Тимчику, які грають у ЛЧ?
    MykolaTesla
    MykolaTesla, 01.12.2021 13:53
    +4
    Непоганий гравець, але я категорично проти іноземців у збірній. Сподіваюся, наступний тренер збірної буде тієї ж думки з цього приводу, що і нинішній.
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 01.12.2021 12:12
    +3
    А наша сборная такой шлак, что возьмёт даже тех кого в сборную Ганы не взяли?)
    potemkin78
    online
    potemkin78, 01.12.2021 13:31
    +2
    это тот кто мешал Гуцуляку забить мяч в ворота Ворсклы?
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 01.12.2021 14:21
    +1
    если ганцы, бразильцы и прочие не востребованы (т.е. третий сорт) в сборную
    у себя на родине, то их всех в сб. Украины !!!
    Victor Podzigun
    Victor Podzigun, 01.12.2021 14:06
    +1
    Молодой перспективный всего 21 год. Все может случится,тем более играл за 17- летних. И в сборной на каждую позицию должно быть по два игрока ,а там раз ,два и нема. А потом локти кусать если за играет.
    SrnaNeSriPodNogi
    SrnaNeSriPodNogi, 02.12.2021 11:22
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Antonov, 01.12.2021 12:20
    В Черноморце много мажороов деревянных с рогов,можно их в сборную
    В Мариуполе тоже хватает кандидатов в сборную, да и в отсосуолло лавочников тоже не мало, некоторые даже играют за сборную.
    ObitoP2
    ObitoP2, 01.12.2021 18:18 (змінений)
    0
    turist86, 01.12.2021 12:15
    Що за мода, як не Тете, то Якубу хочуть у збірну? Петраков уже висловив своє ставлення до натуралізації.
    У Ворсклі немає гравців рівня національної збірної, крім Різника. Якби цей ганець цікавив серйозний клуб, вже б давно купили.
    Кому Якубу складе конкуренцію на позиції флангового захисника? Миколенку, Соболю, Зінченку, Тимчику, які грають у ЛЧ?
    Как это нет игроков уровня национальной сборной?
    Оливье Тилль(сборная Люксембурга)
    Венсан Тилль(сборная Люксембурга)
    Йонас Тамм(сборная Эстонии)
    Ибрагим Кане(сборная Мали)
    Оскар Мкмола(сборная Танзания)
    Дмитрий Резник(сборная Украины)
    Недавно перешел Андрей Батсула(выступал за молодежную сборную Украины)
    Данило Кравчук(молодежная сборная Украины)
    Павел Исенко(молодежная сборная Украины
    mavast
    mavast, 01.12.2021 14:14
    0
    Берем!!!
    johndow
    online
    johndow, 01.12.2021 13:07
    0
    Пусть паспорт получает, раз так любит Украину. А там жизнь покажет)
    FC Liverpool Best!
    FC Liverpool Best!, 01.12.2021 12:31
    0
    Нащо збірній захисник, який нещодавно проглотив -5 від Дніпро-1. Ні Тете ні тим більше Якубу збірній непотрібні!!
    SrnaNeSriPodNogi
    SrnaNeSriPodNogi, 01.12.2021 12:16
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Только от двух "суперигроков" избавились, так отсосуолло со своим партнёром новую партию в сборную сунут .
    Antonov
    Antonov, 01.12.2021 12:20
    -1
    SrnaNeSriPodNogi, 01.12.2021 12:16
    Только от двух "суперигроков" избавились, так отсосуолло со своим партнёром новую партию в сборную сунут .
    В Черноморце много мажороов деревянных с рогов,можно их в сборную
    AK.228
    online
    AK.228, 01.12.2021 13:22
    -2