ФХУ відновить чемпіонат 2 грудня двома матчами. Є новий телетранслятор

2 грудня відбудуться поєдинки: «Сокіл» – «Кременчук», «Рулав Одд» – «Дніпро»

ФХУ відновить чемпіонат 2 грудня двома матчами. Є новий телетранслятор
© ФХУ

Федерація хокею України затвердила формат та календар оновленого після зняття кількох клубів із національного чемпіонату.

Більшістю голосів було ухвалено рішення, що без врахування анульованих за участю знятих команд матчів кожен учасник УХЛ проведе у регулярному чемпіонаті по 32 поєдинки. Завершиться регулярний чемпіонат у середині березня, а серія плей-оф фінішує 11 квітня.

Генеральний менеджер УХЛ Дмитро Христич розповів: «Можу запевнити вболівальників, що чемпіонат України продовжиться. Вже у четвер, 2 грудня, відбудеться два поєдинки «регулярки»: «Сокіл» – «Кременчук» та «Рулав Одд» – «Дніпро».

Транслюватиме зустрічі новий медіа-партнер ФХУ, група телеканалів Спорт. При цьому вперше ліга не зациклюватиметься на єдиному каналі, а дозволить показувати матчі своїх команд регіональним трансляторам. Також трансляції поєдинків будуть доступні на YouTube-платформі ФХУ. Після проведення перевірки фінансової документації буде оновлено пул спонсорів ліги. Важливою зміною буде надання великих рекламних можливостей клубам.

П'ятим учасником оновленого чемпіонату Української хокейної ліги стане БСФК (Броварський спортивно-фаховий коледж). Ця команда, з огляду на участь великої кількості гравців у навчально-тренувальних зборах юніорської збірної, яка готується до чемпіонату світу, повернеться до змагань після завершення міжнародної паузи, тобто після 18 грудня». До турнірної таблиці для БФСК зараховано результати «Білого Барса».

Оновлена турнірна таблиця УХЛ

Джерело — ФХУ

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Obdolbay
    Obdolbay, 01.12.2021 20:57
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 01.12.2021 09:16
    Я так розумію ті пацюки та блазні, які повтікали з, як вони вважали, тонучого корабля, скоро зрозуміють, що корабель зовсім не затонув, а продовжує курсувати в легітимному хокейному морі, і досить скоро почнуть проситися назад...
    Угу, продолжает... Как известно что в проруби...
    Score Pion
    Score Pion, 01.12.2021 19:59
    0
    mayakovskiy1, 01.12.2021 19:51
    Що ти несеш, смішний? Яких сєпарів? Зубков 8 гравців з паспортом РФ замість гравців Донбасу в збірну притягнув.
    Ти про це не знав? Уяви що в футбольну збірну би Дзюбу і ко притягнули. Думаю патріотичні організації мають провести виховну роботу в ФХУ
    Гравці Донбасу громадяни РФ екс гравці збірної України пангелов-юлдашев андрейків разумов!
    mayakovskiy1
    online
    mayakovskiy1, 01.12.2021 19:51
    0
    Юрий Левченко, 01.12.2021 10:33
    Молодці Українці позбулися тих сепарів хай їдуть до росії там гуляють вмісті с колесніковим
    Що ти несеш, смішний? Яких сєпарів? Зубков 8 гравців з паспортом РФ замість гравців Донбасу в збірну притягнув.
    Ти про це не знав? Уяви що в футбольну збірну би Дзюбу і ко притягнули. Думаю патріотичні організації мають провести виховну роботу в ФХУ
    Score Pion
    Score Pion, 01.12.2021 18:08
    0
    Obdolbay, 01.12.2021 17:16
    А это случаем не факап ФХУ, которая заявила Белого Барса, а по итогу оказалось какое-то училище швей-мотористок?
    Це училище швей мотористок і було основою легендарного білого барса цього сезону в ухл!
    Obdolbay
    Obdolbay, 01.12.2021 17:16 (змінений)
    0
    А это случаем не факап ФХУ, которая заявила Белого Барса, а по итогу оказалось какое-то училище швей-мотористок?
    NHL
    online
    NHL, 01.12.2021 11:35
    0
    Пятым участником обновленного чемпионата Украинской хоккейной лиги станет БСФК (Броварський спортивно-фаховий коледж)
    Roman Zhyshkovych
    Roman Zhyshkovych, 01.12.2021 19:41
    -1
    Гнати того зубкова, і взяти на його місце нормальну, адекватну людину, яка розбирається в хокей. А то через одну людину, яка вже давно при керівництві фху і нічого не зробила для розвитку хокею, стільки конфліктів.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 01.12.2021 09:16
    -1
    Я так розумію ті пацюки та блазні, які повтікали з, як вони вважали, тонучого корабля, скоро зрозуміють, що корабель зовсім не затонув, а продовжує курсувати в легітимному хокейному морі, і досить скоро почнуть проситися назад...
    mayakovskiy1
    online