ВІДЕО. Як таке можливо? Мегарекорд: Англія забила 20 м'ячів Латвії

Це найбільша перемога в історії англійських збірних та рекорд кваліфікації

ВІДЕО. Як таке можливо? Мегарекорд: Англія забила 20 м'ячів Латвії
© Twitter

Жіноча збірна Англії здобула неймовірно велику перемогу над командою Латвії (20:0) у кваліфікації жіночого ЧС-2023.

Лорен Хемп забила 4 голи, ще троє футболісток – по 3 м'ячі. Англія лідирує у групі (18 очок після 6 матчів), Латвія не має жодного залікового пункту.

Це найбільша перемога в історії англійських збірних та рекорд кваліфікації ЧС. Цікаво, що минулого тижня збірна Бельгії розгромила Вірменію (19:0), і тепер той рекорд перевершено на один м'яч.

Кваліфікація ЧС-2023. Англія – Латвія – 20:0

Турнирная таблица

ВІДЕО. Як таке можливо? Мегарекорд: Англія забила 20 м'ячів Латвії

Джерело — Sport.ua

(51 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    No name
    online
    No name, 30.11.2021 23:51
    +9
    Это пародия, даже для матчей любителей это перебор
    kaka
    kaka, 01.12.2021 08:49
    +6
    Латышки приехали играть в баскетбол и никак не могли понять где кольца?
    Canadian_stallion
    online
    Canadian_stallion, 01.12.2021 05:49
    +3
    Это женский футбол. Есть 5-6 нормальных команд. Остальные - дворовые девки
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 01.12.2021 00:07
    +3
    что двух и трех очковые ввели?)))
    Andy_P
    Andy_P, 01.12.2021 00:39
    +1
    Хочу видеть матч Англия-Бельгия
    mmuk
    mmuk, 01.12.2021 00:16
    +1
    А скільків англічанки мають ударів у ворота. Таке враження воротар Латвії пропоскала все.
    Mykhailo Orlovskyi
    Mykhailo Orlovskyi, 01.12.2021 16:19
    0
    Там, я так понял, мужланы играют...
    Shakhtar_Kyiv
    online
    Shakhtar_Kyiv, 01.12.2021 11:19
    0
    Я так і не зрозумів, голкіпер латвійок хоч раз м'яча торкнулась за матч? Якщо не брати до уваги епізод з навісом на англійку.
    aleks19826
    online
    aleks19826, 01.12.2021 08:05
    0
    Уявляю скільки в створ ударів було і скільки диво-воротарша латвійська сейвів зробила. Дуже цікаво!!!!🤣🤣
    BaZia
    BaZia, 01.12.2021 07:44
    0
    На совісті голкіперки мінімум голів зо п'ять.
    А взагалі реально рівень латвійської збірної як дворова команда, а не любителів
    Gagik_Perdonian
    Gagik_Perdonian, 01.12.2021 00:38
    -1
    нда... воротница вообще с улицы вроде пришла... ног вообще нет