Рух підписав договір про співробітництво з Рівер Плейт

Про це розповів президент клубу Григорій Козловський

Рух підписав договір про співробітництво з Рівер Плейт
© ФК Рух

Нещодавно директор із міжнародних зв'язків «Рівер Плейта» Адріан Варела прибув до України та зустрівся з президентом «Руху» Григорієм Козловським, відвідавши клубну базу.

Підсумком зустрічі стало підписання договору про співпрацю між «Рухом» та «Рівер Плейтом».

Це означає, що клуби співпрацюватимуть на рівні дитячо-юнацьких академій. Також не виключено, що гравці «Рівер Плейта» переходитимуть до «Руху».

Кілька днів тому «Рівер Плейт» вперше за 7 років став чемпіоном Аргентини.

Джерело — ФК Рух Львів

(42 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    cucumber
    cucumber, 30.11.2021 15:28
    +6
    Круто! Респект Козловскому за такой ход!
    adidas777
    adidas777, 30.11.2021 16:12
    +3
    Vitalik_Medvid, 30.11.2021 16:06
    А у Рівер Плейті про це знають?))
    Жаль, что у нас в стране, очень много таких, как вы...
    Которые не способны даже порадоваться за какие то локальные успехи, нашего украинского футбола.
    А то что делает сейчас Рух, это однозначно в плюс нашему футболу!
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 30.11.2021 18:26
    +1
    Когда товарняк?
    Westwood.
    Westwood., 30.11.2021 18:19
    +1
    это действительно очень важно для нашего футбола
    нужно делать чемпионат конкурентно способный с нашими грандами
    zhyr
    zhyr, 30.11.2021 22:28
    0
    33-разовий чемпіон Аргентини, володар двох Кубків Лібертадорес і Міжконтинентального кубка з футболу. Це ж якого глибоко дубля футболістів зможе собі дозволити Рух? Обкатувати перспективну молодь, навряд чи Рівер захоче так далеко.
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 30.11.2021 18:31
    0
    Ривер плейт это эстуарий (однорукавное воронкообразное устье реки, расширяющееся в сторону моря) Рио-де-ла-Плата.
    Значит Рух надо переименовать в
    Ривер Полтва (река во Львове, хоть и была заключена в пролегающий под центром города коллектор и стала частью канализационной системы Львова).
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 30.11.2021 18:18
    0
    оттуда в Рух - может и будет, а наоборот?
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 30.11.2021 16:06
    -5
    А у Рівер Плейті про це знають?))