Перша ліга. Металіст виграв у Оболоні, Кривбас зіграв унічию

Огляд 20-туру Першої ліги

756
0
ФК Металіст. Євген Банада

Тур вийшов досить гольовим: у жодній зустрічі не було зафіксовано нульової нічиї. Лише в одному поєдинку було забито одного м'яча. В решті зустрічей було по два голи або більше.

«Гірник-Спорт» після поразки у минулому турі реабілітувався у поєдинку з «Олімпіком». Перемогу команді з Горішніх Плавнів приніс гол Юрія Кравчука. Тепер команда Юрія Жабченка із 29 очками ділить із «Нивою» 5-6 місце.

Також виправилася за поразку у минулому турі «Волинь». Луцька команда на своєму полі у цікавому матчі з камбеком виграла у «Прикарпаття». Іванофранківська команда вийшла вперед на 53-й хвилині після голу Француза. Потім за 20 хвилин Барчук не реалізував пенальті. І тут узяла слово «Волинь». Під завісу зустрічі точно пробив Кобзар, а Ляшенко зробив те, що не зробили гості – забив м'яч із одинадцятиметрового. Після цього матчу «Прикарпаття» йде 7-м у Першій лізі, «Волинь» – 10-та.

У найрезультативнішому матчі туру «Нива» виграла у «Кременя» з рахунком 4:2. Дублем за тернопільську команду відзначився Кисленко. «Нива» після третьої перемоги поспіль із 29 очками йде на п'ятій позиції. «Кремінь» з 13 очками замикає турнірну таблицю Першої ліги.

Другий поєдинок поспіль вдалося виграти «Поділлю», який виявився сильнішим за «Полісся» на його полі. Рахунок 1:1 тримався на табло практично до фінального свистка, але потім узяв слово Цибульник, який на 90+4 хвилині своїм влучним ударом приніс перемогу гостям.

Знову взяв очки «Ужгород». Цього разу підопічні Богдана Блавацького зіграли на виїзді внічию 1:1 із «ВПК-Агро». Закарпатці не знають смаку поразок три матчі поспіль. До речі, «агрономи» також не програють три поєдинки поспіль. Також додамо, що у турнірній таблиці Першої ліги «Ужгород» йде на 15 місці, а «ВПК-Агро» розташувався на 14 позиції.

Ще одну нічию було зафіксовано у Кривому Розі, де «Кривбас» розписав мирову у матчі проти «Агробізнесу». Колектив із Волочиська переміг у першому таймі завдяки голу Курила у роздягальню. Але у дебюті другої половини поєдинку Гонсалвез вирівняв становище. Зустріч завершилася внічию 1:1. «Кривбас» із 42 очками впевнено посідає друге місце.

«Альянс» зміг взяти три очки у виїзному матчі проти «Краматорська». Команда із Сумської області перемогла з рахунком 2:0 і залишилася в лідируючій групі, обігнавши «Оболонь» за забитими-пропущеними.

У свою чергу, «пивовари» на своєму полі поступилися «Металісту» з рахунком 1:2. Усі голи у цьому матчі були забиті у другій половині поєдинку. На точні удари Пейшото та Банади кияни відповіли голом Безуглого на 90+3-й хвилині. «Оболонь», як і «Альянс», має 33 очки, посідаючи 4 місце. «Металіст» із 53 очками ще впевненіше захопив лідерство у Першій лізі. Пейшото із 14 голами ще переконливіше продовжив очолювати гонку найкращих бомбардирів.