Олександр ПОВЄТКІН: «Не знаю, чому люди так люблять Усика»

Російський боксер – про чинного чемпіона світу

Олександр ПОВЄТКІН: «Не знаю, чому люди так люблять Усика»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Повєткін

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Повєткін поділився думкою про чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF Олександра Усика.
 
«Особисто я не знаю, чи міг відбутися наш бій. З Олександром у нас добрі стосунки. Я вважаю, що він хороший, сильний боксер. Щодо того, щоб побоксувати – я такого особисто не знаю.
 
Я не знаю, чому люди так люблять Усика. Напевно, через його простоту. Нормальний, хороший хлопець», – сказав Повєткін.

Джерело — Спорт-Експрес

(636 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Николай Романов
    Николай Романов, 30.11.2021 00:16
    +5
    Неучи, Поветкин никогда не был чемпионом мира, только временным.
    DK1970
    DK1970, 29.11.2021 22:10
    +5
    русский пельмень никогда не поймёт почему украинский вареник лучше.
    Сміх
    Сміх, 02.12.2021 12:40
    0
    Тобто боксер вся карєра якого пройшла під девізом - "Ще два три боя і Кличко", який за карєру зіскочив з двох чемпіонських боїв і не був допущений до третього через допінг. Не розуміє чому люди люблять боксера, який сходу виходить на найкращих бійців вже в другій ваговій категорії, не оглядаєть на суперників а б'є їх на виїзді!
    Розумом Пельмень ніколи не відрізнявся.
    Сміх
    Сміх, 01.12.2021 16:37
    0
    romanchik.8409, 01.12.2021 16:13
    Регулярным ЧМ был...В то время Кличко был Суперчемпион... А регуляный , конечно не супер..Но неуч ты Васек... Регулярный и Временный разные понятия...
    Тимчасовий, регулярний, франчайзинговий, інтерконтинентальний, Європи, Пвн.Америки - і ще купа ремінців які не мають ніякої вартості, а існують лише для того щоб їх носії могли рубати гроші на рекламі. І ніхто не знає хто зараз їх тримає, бо до реальної сили бійця вони відношення не мають.
    vittroy
    vittroy, 30.11.2021 09:16
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Николай Романов, 30.11.2021 00:16
    Неучи, Поветкин никогда не был чемпионом мира, только временным.
    сраколизи....вони тільки і сидять на російських сайтах, і чекають ,яку б інформацію звідти здерти
    romanchik.8409
    romanchik.8409, 01.12.2021 16:13
    -2
    Николай Романов, 30.11.2021 00:16
    Неучи, Поветкин никогда не был чемпионом мира, только временным.
    Регулярным ЧМ был...В то время Кличко был Суперчемпион... А регуляный , конечно не супер..Но неуч ты Васек... Регулярный и Временный разные понятия...