Александр ПОВЕТКИН: «Не знаю, почему люди так любят Усика»

Российский боксер – о действующем чемпионе мира

Александр ПОВЕТКИН: «Не знаю, почему люди так любят Усика»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Александр Поветкин

Бывший чемпион мира в супертяжелом весе Александр Поветкин поделился мнением о чемпионе мира по версиям WBA, WBO и IBF Александре Усике.
 
«Лично я не знаю, мог ли состояться наш бой. С Александром у нас хорошие отношения. Я считаю, что он хороший, сильный боксер. Насчет того, чтобы побоксировать - я такого лично не знаю.
 
Я не знаю, почему люди так любят Усика. Наверное, из-за его простоты. Нормальный, хороший парень», – сказал Поветкин.

Источник — Спорт-Экспресс

(636 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Николай Романов
    Николай Романов, 30.11.2021 00:16
    +5
    Неучи, Поветкин никогда не был чемпионом мира, только временным.
    DK1970
    DK1970, 29.11.2021 22:10
    +5
    русский пельмень никогда не поймёт почему украинский вареник лучше.
    Сміх
    Сміх, 02.12.2021 12:40
    0
    Тобто боксер вся карєра якого пройшла під девізом - "Ще два три боя і Кличко", який за карєру зіскочив з двох чемпіонських боїв і не був допущений до третього через допінг. Не розуміє чому люди люблять боксера, який сходу виходить на найкращих бійців вже в другій ваговій категорії, не оглядаєть на суперників а б'є їх на виїзді!
    Розумом Пельмень ніколи не відрізнявся.
    Сміх
    Сміх, 01.12.2021 16:37
    0
    romanchik.8409, 01.12.2021 16:13
    Регулярным ЧМ был...В то время Кличко был Суперчемпион... А регуляный , конечно не супер..Но неуч ты Васек... Регулярный и Временный разные понятия...
    Тимчасовий, регулярний, франчайзинговий, інтерконтинентальний, Європи, Пвн.Америки - і ще купа ремінців які не мають ніякої вартості, а існують лише для того щоб їх носії могли рубати гроші на рекламі. І ніхто не знає хто зараз їх тримає, бо до реальної сили бійця вони відношення не мають.
    vittroy
    vittroy, 30.11.2021 09:16
    0
    Николай Романов, 30.11.2021 00:16
    Неучи, Поветкин никогда не был чемпионом мира, только временным.
    сраколизи....вони тільки і сидять на російських сайтах, і чекають ,яку б інформацію звідти здерти
    romanchik.8409
    romanchik.8409, 01.12.2021 16:13
    -2
    Николай Романов, 30.11.2021 00:16
    Неучи, Поветкин никогда не был чемпионом мира, только временным.
    Регулярным ЧМ был...В то время Кличко был Суперчемпион... А регуляный , конечно не супер..Но неуч ты Васек... Регулярный и Временный разные понятия...