ФОТО. Літак Шахтаря потрапив у ДТП в аеропорту Борисполя

29 листопада в турбіну літака «гірників» врізався навантажувач

ФОТО. Літак Шахтаря потрапив у ДТП в аеропорту Борисполя
© Київ Оперативний

Літак Boeing 737-700, пофарбований у клубні кольори «Шахтаря», потрапив у ДТП в аеропорту Борисполя.

Тепер донецька команда найближчим часом не зможе літати на виїзні матчі власним літаком.

29 листопада в аеропорту Борисполя в турбіну літака «гірників» врізався навантажувач. Постраждалих у аварії немає. Правоохоронці з'ясовують причини інциденту.

Нагадаємо, для «Шахтаря» з квітня 2019 року забрендовано літак Boeing 737-700 української авіакомпанії SkyUp.

 

Джерело — Twitter

(67 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    vittroy
    vittroy, 29.11.2021 20:58
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Це Зеля вже почав діяти😂😂😂
    umnuy2
    umnuy2, 29.11.2021 22:04
    +9
    говорят видели убегающего по взлётной полосе Суркиса в тёплой шубе
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 29.11.2021 21:25
    +5
    Vbolivalnyk-Peter, 29.11.2021 21:02
    Охрана!!! Отмена!!! То все провокації Динамо!!!! Літак донецького клубу пошкодили в київському аеропорту!!!! То спеціально, щоб послабити Шахтар зроблено!!!
    Дякую, посміявся. Ми такі, навіть водія навантажувача і пілотів літака споїли для того щоб Шахта нікуди не полетіла).
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 29.11.2021 20:59
    +5
    Народ, але ж ви і оперативно новини подаєте. Інші нормальні ресурси про це ще в 18.00 писали.
    ona_proigraet
    online
    ona_proigraet, 29.11.2021 21:23
    +4
    Frankov11, 29.11.2021 21:18
    МуSSорам приходится изворачиваться что бы скрыть это https://texty.org.ua/fragments/105029/u-brytaniyi-vykryly-ofshorni-oborudky
    -surkisiv-u-dynamo-kyyiv/
    да-да, пытались шубой накрыть повреждение и спрятать. Старый трюк Суркиса, про который все знают, не сработало
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 29.11.2021 21:02
    +4
    Охрана!!! Отмена!!! То все провокації Динамо!!!! Літак донецького клубу пошкодили в київському аеропорту!!!! То спеціально, щоб послабити Шахтар зроблено!!!
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 30.11.2021 08:28
    +2
    umnuy2, 29.11.2021 22:04
    говорят видели убегающего по взлётной полосе Суркиса в тёплой шубе
    шуба из кротов?
    adidas777
    adidas777, 29.11.2021 22:50
    +2
    Frankov11, 29.11.2021 21:18
    МуSSорам приходится изворачиваться что бы скрыть это https://texty.org.ua/fragments/105029/u-brytaniyi-vykryly-ofshorni-oborudky
    -surkisiv-u-dynamo-kyyiv/
    Почему так редко вбросы делаешь?
    Плохой пёсик!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 29.11.2021 22:47 (змінений)
    +2
    Теракт
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 30.11.2021 08:26
    +1
    ona_proigraet, 29.11.2021 21:23
    да-да, пытались шубой накрыть повреждение и спрятать. Старый трюк Суркиса, про который все знают, не сработало
    а шуба из кротов - хотят завести в заблуждение...
    anonymous
    online
    anonymous, 29.11.2021 23:45 (змінений)
    +1
    Звоните Ринату!
    Heyter
    Heyter, 29.11.2021 23:01
    +1
    Заговор!!
    lenares85
    lenares85, 29.11.2021 22:32
    +1
    ничего будут летать на вертолетах днсу ахахахха
    APL
    APL, 29.11.2021 21:39
    +1
    а я взагалі не розумію, але ж команда на матч з Інгульцем зовсім на іншому прилетіла (даже фоткі скидали), то коли це сталося? Чи це літак для віп персон? наприклад, для педелкі?
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 29.11.2021 23:01
    0
    avk2307, 29.11.2021 22:53
    Та это обычный Скай аповский самолет ,ну раскрасили его в цвета Шахтера и все.
    По моему команда на нем не так часто летает. Он достаточно старый к тому же.
    На регулярных рейсах он тоже летает с обычными пассажирами.
    Это обычный Boeing 737-700, окрашенный в клубные цвета «Шахтера»
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 29.11.2021 22:58
    0
    Рука Луческу
    avk2307
    online
    avk2307, 29.11.2021 22:53
    0
    APL, 29.11.2021 21:39
    а я взагалі не розумію, але ж команда на матч з Інгульцем зовсім на іншому прилетіла (даже фоткі скидали), то коли це сталося? Чи це літак для віп персон? наприклад, для педелкі?
    Та это обычный Скай аповский самолет ,ну раскрасили его в цвета Шахтера и все.
    По моему команда на нем не так часто летает. Он достаточно старый к тому же.
    На регулярных рейсах он тоже летает с обычными пассажирами.
    bullyUA
    bullyUA, 29.11.2021 21:31
    0
    vittroy, 29.11.2021 20:58
    Це Зеля вже почав діяти😂😂😂
    Ничего не понял. Так это офшорник против Ахметова готовит путч или Ахметов против офшорника?
    doctor who
    doctor who, 29.11.2021 21:01 (змінений)
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Клоун с СБУ разрабатывал план.
    grifon.
    online
    grifon., 29.11.2021 22:49
    -2
    нехай візьмуть літак Зелі