ФОТО. Гарна пара. Циганков показав знімки зі своєю дівчиною

Обранку футболіста київського «Динамо» звуть Романа

ФОТО. Гарна пара. Циганков показав знімки зі своєю дівчиною
© ФК Динамо Київ. Віктор Циганков

24-річний вінгер київського «Динамо» та збірної України Віктор Циганков поділився свіжими фото зі своєю дівчиною Романою та собакою Лакі.

«З моїми коханими», — прокоментував Віктор серію знімків.

Цього сезону Циганков провів за «Динамо» 22 матчі у всіх турнірах, де забив 10 м'ячів і віддав 3 результативні передачі.

Джерело — Instagram

(155 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ser_nat
    ser_nat, 29.11.2021 15:52
    +13
    З його грошима тих губастеньких дівчат можна щотижня змінювати. Хоча может то любов, а я бурчу))
    FatalisTUA
    FatalisTUA, 29.11.2021 17:05
    +11
    Де ви там губастеньку побачили? Губастенька - це Лобода!) А ця просто симпатична дівчина з нормальними звичайними губами, майже такими ж, як і у Віктора.
    oleko72
    oleko72, 29.11.2021 16:48
    +8
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 29.11.2021 16:46
    Почему девушки футболистов все на одно лицо, с одинаковыми губами и одинаковыми бровями?
    Их делают на 3Д-принтере по спецзаказу - для футболистов.
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 29.11.2021 16:46
    +3
    Почему девушки футболистов все на одно лицо, с одинаковыми губами и одинаковыми бровями?
    nivava
    nivava, 30.11.2021 17:15
    0
    ser_nat, 29.11.2021 15:52
    З його грошима тих губастеньких дівчат можна щотижня змінювати. Хоча может то любов, а я бурчу))
    Отож, бо кому той рижий клоун потрібен би був, якби не Суркіса грошенята...
    aleksandrdryn
    aleksandrdryn, 29.11.2021 16:35
    -1
    "Пылесос" хороший
    WladWest
    WladWest, 29.11.2021 18:44
    -3
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 29.11.2021 16:46
    Почему девушки футболистов все на одно лицо, с одинаковыми губами и одинаковыми бровями?
    Они их в одной и той же фирме берут.
    Trollface
    Trollface, 29.11.2021 18:31
    -9
    Собаку целует, 8 разных видов гельминтов подхватила. А потом все Вите.