Жіноча збірна України U-17 також виборола бронзу на чемпіонаті EEVZA

Як і юнаки, наші молоді волейболістки посіли третє місце на турнірі

© ФВУ

Напередодні ми повідомляли, що юнацька збірна України з волейболу U-18 (головний тренер Володимир Романцов) стала третьою на чемпіонаті Східно-Європейської волейбольної асоціації (EEVZA), який проходив у столиці Вірменії Єревані. І ось такий саме результат показала й жіноча збірна країни вікової категорії до 17 років (головний тренер Віктор Туркула) на аналогічному турнірі, який відбувся в латвійському місті Даугавпілс.

Втім, регламент тут був трохи іншим. На відміну від юнаків, де сім команд грали в одне коло одна з одною, дівчата спершу були розбиті на дві групи по чотири команди. Переможці груп потім виходили до фіналу та боролися за золоті і срібні нагороди, а команди, які посіли другі місця, в заключний ігровий день зустрічалися в матчі за 3 місце.

В групі А українки виграли у Естонії та Грузії з однаковим рахунком 3:0, але поступилися росіянкам в трьох партіях. В підсумку вони посіли друге місце, після чого у боротьбі за бронзові медалі зуміли перемогти одноліток із Білорусі 3:1.

А переможцем чемпіонату EEVZA стали волейболістки Росії, які обіграли у фіналі Польщу в чотирьох сетах. Саме вони вибороли єдину путівку на чемпіонат Європи. Нашим дівчатам, як, до речі, і юнакам, ще доведеться поборотися за місце у фінальному етапі континентальної першості.