Лижні гонки. Норвежці не вийшли на старт переслідування, Большунов переміг

Норвезькі лижники побоялися морозу в Руці

© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Большунов

Гонка переслідування на 15 км вільним стилем у чоловіків на етапі Кубка світу з лижних гонок у фінській Руці ознаменувалася невеликим скандалом. Через сильні морози (-18 градусів за Цельсієм під час гонки) вся збірна Норвегії відмовилася від участі. Те саме зробив і вчорашній переможець, фін Іво Нісканен. Сумарно від участі у перегонах відмовилися 15 із 83 учасників.

Ситуацією сповна скористалася збірна Росії, яка посіла перші чотири місця. Переможцем став Олександр Большунов, який перехопив лідерство у загальному заліку Кубка світу.

Усі троє українців на старт гонки вийшли. До фінішу з останнім, 65-м результатом, дістався Руслан Перехода. Олексій Красовський та Дмитро Драгун стали коловими.