27.11.2021, FT   ТВ-трансляція: 

ЙОВІЧЕВІЧ: «Це один із найкращих матчів Дніпра-1, коли я тут тренер»

Коуч СК «Дніпро-1» дав прес-конференцію після перемоги над «Ворсклою»

ЙОВІЧЕВІЧ: «Це один із найкращих матчів Дніпра-1, коли я тут тренер»
© СК Дніпро-1. Ігор Йовічевіч

Головний тренер СК «Дніпро-1» Ігор Йовічевіч дав післяматчеву прес-конференцію після перемоги над «Ворсклою» (5:1) у матчі 16-го туру УПЛ.

– Дуже пишаюся тим, як виглядала команда сьогодні. Зустрілися дві команди, що перебувають у хорошій формі, на ходу. «Ворскла» – дуже хороша команда, має досвід у Лізі Європи. Ми ж тільки йдемо до того, щоб бути на тих же позиціях, що й вони. Насправді, цей матч дає нам впевненість. Стресовий матч, в якому ти маєш перемогти. Вийшов один з найкращих матчів за час, поки я тут тренер. Пишаюся командою. Ми контролювали матч повністю обидва тайми, захищалися з м’ячем у ногах, не давали змоги продемонструвати їм свої козирі: швидку атаку, шукаючи Тілля, Рангела, латералей, які швидко підключаються. Ми готувалися дуже серйозно, бо поважаємо «Ворсклу», і показали свій респект, граючи на максимумі. Вийшло так, і думаю, це є для нас шляхом та напрямком, в якому маємо рухатись.

– В останнім часом значно підвищилася мотивація гравців, їхнє ставлення до гри. Це ваша робота чи, може, підвищили преміальні?

– Робоча етика на тренуванні дає впевненість в організації гри. Тренуються хлопці, як у матчі – дуже інтенсивно. А кожен матч грають, ніби останній. І поки буде так, можемо перемагати, як сьогодні. Коли все виходить, зростає довіра до самого себе та до партнера. Знаю, що «Ворскла» – дуже хороша команда. Якби ми зіграли з ними завтра, можливо, був би інший результат. Але завжди маєш бути кращим сьогодні – у той момент, коли граєш матч. Зірки зійшлися, і кожен футболіст дав свій максимум сьогодні.

Стиль «Ворскли» – вертикальний швидкий футбол. А ми запропонували свій стиль – захищатись з м’ячем у ногах, домінувати та не давати бігти на чужій половині поля. Це був план на гру. Бо знаємо небезпечність Якубу та Пердути, які високо піднімаються як вінгери, плюс є три нападники. Тож, найкращий шлях – відштовхувати їх від наших воріт. Комбінувати краще, мати добру динаміку паса, малу відстань гравцями, щоб після втрати м’яча бути одразу у пресингу. І дійсно, ми підбирали багато м’ячів після втрат. Загалом, молодці команда, я дуже пишаюся ними. Але в ейфорії можемо перебувати лише сьогодні. Завтра вже готуємося до ЛНЗ, це буде інше змагання, і мушу визначити концентрацію та трохи знизити ейфорію, якщо вона є. Але думаю, що її немає, бо у футболі існує лише сьогодні.

– Наскільки важко буде втримати третю позицію?

– Ми йдемо матч за матчем. Не замислююся про позицію. Не хочу, щоб ми думали про результат. Маємо замислюватися над процесом, який приведе до результату. Коли нас атакують високим пресингом, коли стоп-гра, коли суперник сідає у другий блок, як маємо розкрити оборону у низькому блоці, як зробити структуру для проведення контратак. Ось це є процес, у якому я вимагаю концентрації. А концентрація тебе просто втягує бути на максимумі. Лише тоді з’являється талант. «Ворскла» посідає третє місце та грає в Європі. Ми прагнемо до тих же позицій, до позицій «Зорі», «Олександрії», які мають свій досвід. Ми такого досвіду ще на маємо. Є енергія та запас, які я відчуваю та не даю гравцям розслабитися. Та вони самі не хочуть розслабитися, вони просто мене мотивують, а я – їх.

Події матчу
84' ГОЛ ! М'яч забив Данило Кравчук (Ворскла).
62' ГОЛ ! М'яч забив Олексій Гуцуляк (Дніпро-1).
58' ГОЛ ! М'яч забив Олександр Піхальонок (Дніпро-1).
54' ГОЛ ! М'яч забив Артем Довбик (Дніпро-1).
52' ГОЛ ! М'яч забив Артем Довбик (Дніпро-1).
1' ГОЛ ! М'яч забив Олексій Гуцуляк (Дніпро-1).

Джерело — СК Дніпро-1

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності