Віддувався його помічник. Максимов проігнорував прес-конференцію

Александр Омельчук сообщил, что Максимов просит игроков не делать трагедии

Віддувався його помічник. Максимов проігнорував прес-конференцію
© YouTube. Олександр Омельчук

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов після фіаско у матчі 16-го туру УПЛ проти «Дніпра-1» (1:5) проігнорував післяматчеву прес-конференцію.

Полтавську команду представляв асистент головного тренера Олександр Омельчук.

– Був матч за третє місце, і не можна казати, що команда вийшла немотивованою. Що сталося?

– За три дні о матчу в нас захворіли троє гравців: була температура у Степанюка, Тілля, Кушніренка. В нас обойма 12-13 чоловік. Грають одні й ті ж, накопичується втома, і сьогодні це відчувалося. «Дніпро-1» був значно свіжішим, а нам було дуже тяжко. Пропустили ще й швидкий гол. У другому таймі, мабуть, сказався клас суперника. Він заслужив перемогу. А нам треба з цієї ситуації виходити. Юрій Вілійович сказав хлопцям, що трагедії ми не робимо. Так, рахунок великий, я згоден. Але в нас ще дві гри, і їх потрібно провести гідно, щоб піти на перерву.

– Після першого тайму ще можна було щось виправити, але у другому команда посипалася…

– Так, у другому таймі ми випустили п’ятьох хлопців з молодіжного складу, щоб зберегти гравців, які перебували на трьох жовтих картках, на матчі з «Рухом» та «Львовом». Повторюся, нас приїхало лише 12 осіб. Не вистачило, напевно, свіжості, плюс суперник пресингував, грав. Заслужена перемога «Дніпра-1», з чим вітаю.

Джерело — СК Дніпро-1

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    BekXan
    BekXan, 28.11.2021 01:12
    +12
    Стыдно уже Максимов ..
    Spectra
    online
    Spectra, 28.11.2021 02:34
    +7
    А Максимов не меняется, так и остается трусом который не умеет отвечать за результат!
    FC Liverpool Best!
    FC Liverpool Best!, 28.11.2021 05:33
    +6
    Spectra, 28.11.2021 02:34
    А Максимов не меняется, так и остается трусом который не умеет отвечать за результат!
    Ну, чого не вміє))? Вміє, але тільки тоді, коли він позитивний для його команди) А так, справді, сміливості бракує. А матом загнути, чи суддю облаяти, щоб відмінив чи назначив пенальті, це запросто..
    kum_Poltava_
    kum_Poltava_, 28.11.2021 07:55
    +5
    Про які 12 осіб він розказує? Зроблено 5 замін, це мін 16 чол.
    aleks19826
    online
    aleks19826, 28.11.2021 07:37
    +3
    Алкаш ходить на пресухи, як виграє тільки. У разі поразок ховає голову в пісок, як страус. Постійно цього свого помічника нещасного відправляє за поразки відбуватись. Гниленький тренер такий і геть не професіонал, хоч пограв в Європі. А ігорюня-хорват топчик, із гамна зліпив хорошу командочку і стмпатичну
    Barsa_che
    online
    Barsa_che, 28.11.2021 09:36
    +2
    Максимов, поступил очень не порядочно, ведь Днепр - 1, победил засдуженно!
    SanyaPOL
    SanyaPOL, 28.11.2021 01:24
    +2
    Яворський - рівень 2 ліги. Сподіваюсь на лавку надовго сяде
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 28.11.2021 09:44
    0
    Максимов - кризис-менеджер. Хороший тренер на короткий период.
    Более чем 1,5 года в одной команде не выдерживает - идет спад.
    kaka
    online
    kaka, 28.11.2021 08:28
    0