Мірча ЛУЧЕСКУ: «Селезньов добре вийшов на заміну. Він — професіонал»

Наставник «Динамо» розповів про перемогу над «Минаєм» (2:0)

4053
0
ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поділився враженнями про матч проти «Миная» (2:0), який відбувся у межах 16-го туру чемпіонату України.

«Ми надто самовпевнено грали у першому таймі. Мої гравці могли забити три-чотири голи, але не зробили цього через свою розслабленість. У перерві я казав гравцям, що другий тайм буде зовсім іншим, і команда суперника діятиме набагато агресивніше.

Я вважаю, що нам сьогодні пощастило. Міг бути й інший результат. «Минай» створив декілька гарних моментів, був наполегливим, вигравав єдиноборства. Результат для нас чудовий.

Добре, що зараз буде тиждень на підготовку, бо наші гравці взагалі не мали паузи. На них припало дуже серйозне навантаження: чемпіонат, Ліги чемпіонів, збірна.

Добре у суперника вийшов на заміну Селезньов. Він робив хороші ривки, надавав пресинг та дав команді імпульс. Його активна гра дозволяла команді заробляти штрафні та чіплятися за м'яч попереду. Він — професійний футболіст», — сказав Луческу.