Україна поступилася Грузії в стартовому матчі відбору на ЧС-2023

Всю гру команди пройшли, далеко не відпускаючи одна одну

6855
12
ФБУ

Збірна України вже давно не грала на чемпіонаті світу з баскетболу, тому виходила на цей матч з особливою мотивацією. Крім того, потрібно було покращувати особисту статистику матчів з грузинами - у вісьмох попередніх матчах наші співвітчизники були сильнішими тільки двічі.

Перед матчем була інформація, що лідери грузинів Шенгелія та Шермадіні можуть пропустити гру, але обидва виявилися в підсумковій заявці. А на нас очікував неприємний сюрприз - Володимир Герун отримав мікротравму на ранковому тренуванні і не зміг зіграти.

З старту гри наш кошик почав бомбардувати натуралізований грузин Макфадден, який регулярно був точний з дальніх дистанцій. Наші відповідали, але при приблизно рівній кількості двохочкових і трьохочкових кидків логічно, що перевагу матиме команда, яка кидає останні. Щоправда, у нас теж знайшовся снайпер - Петров теж непогано потрапляв здалека. Першу чверть виграли гості з рахунком 28:24.

Далі наші зібралися і виграли дві наступні чверті. Всю гру команди не відпускали одна одну. На початку четвертої чверті ми вели з відривом у п'ять очок, але це був, скоріше, виняток. Грузія швидко зрівняла і видала фінішний спурт. За 40 секунд до кінця Україна програвала з рахунком 86:80, зробила все можливе, щоб наздогнати, але жодні тактичні вигадки не допомогли.

88:83 - почали з поразки. Далі вдома 29 листопада прийматимемо Північну Македонію.

Відбір на ЧС-2023 (перший раунд). 1 тур. Група G.

Грузія - Україна - 88:83 (28:24, 17:22, 19:20, 24:17).

Грузія: Макфадден (23 очка + 2 підбори + 4 перехоплень), Бакрадзе, Пхакадзе, Шенгелія (16+13+3), Бурджанадзе (11+2+4), Певадзе (4+0+1), Корсантія, Берішвілі (2+1+1), Боколішвілі, Кінчанадзе, Турдзіладзе (2+2+0), Шермадіні (23+4+9).

Україна: Лукашов (5+1+2), Зотов (9+2+0), Сидоров (9+2+2), Санон (0+3+6), Липовий (3+0+1), Рендл (15+0+6), Близнюк (18+4+6), Войналович (2+2+0), Петров (16+12+3), Павлов (10+3+3), Пустовий (5+5+0).