25.11.2021, FT   ТВ-трансляція:

Бенефіс Ярмоленка. Українець приніс Вест Хему перемогу над Рапідом

«Молотобійці» достроково вибороли перше місце в групі

© Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Ярмоленко

Сьогодні «Вест Хем» у п'ятому турі Ліги Європи на виїзді обіграв «Рапід» з рахунком 2:0. Цей успіх дозволив команді Девіда Мойєса достроково здобути перше місце у групі Н.

Головним героєм матчу став Андрій Ярмоленко. Українець вийшов на поле з перших хвилин і наприкінці першого тайму зробив результат матчу – гол плюс зароблений пенальті. У підсумку Ярмоленко провів на полі повний матч.

«Рапід» - «Вест Хем» - 0:2
Голи: Ярмоленко 40, Нобл 45+2 (з пенальті)

В іншому матчі групи Н «Динамо» Загреб удома зіграло внічию 1:1 із «Генком».