Все вирішив один ривок. Мотор програв на виїзді Веспрему у Лізі чемпіонів

Провал запорожців у першому таймі став ключовим моментом матчу

© ГК Мотор

Другий тур групового раунду Ліги чемпіонів для «Мотора» розпочався в угорському Веспремі, де запорожці зустрілися із місцевим гандбольним клубом. Минулого тижня команди протистояли одна одній на майданчику «Мотора», і тоді підопічні Гінтараса Савукінаса здобули перемогу. Порівняно з першим матчем проти угорців у складі «Мотора» відбулася одна зміна: замість Юрія Кубатка на виїзну гру вирушив Едуард Кравченко. У «Веспрему» додався Петар Ненадич, який не брав участі у запорізькому матчі.

Довгий час на майданчику точилася рівна гра м'яч у м'яч. Запорожці ні в чому не поступалися господарям, яких підтримували заповнені трибуни «Веспрем Арени». Перелом у гру вніс тайм-аут, взятий тренерським штабом угорського клубу за рахунку 9:8 на користь «Мотора». Після короткої паузи підопічні Моміра Іліча заграли набагато впевненіше в обороні, а голкіпер господарів Родріго Корралес упіймав свою гру. Угорці зробили приголомшливий ривок з рахунком 8:0, а перший тайм завершили з «+5» на свою користь.

І для угорського гранду в другому таймі не склало особливих труднощів утримати свою перевагу. Запорожці боролися, але не змогли повернути інтригу у протистояння.

Наступного тижня «Мотор» прийматиме сусіда за турнірною таблицею німецький «Фленсбург Хандевітт», який на одне очко випереджає запоріжців.

Ліга чемпіонів. Група В.

«Веспрем»«Мотор»  36:29 (18:13)

«Веспрем»: Корралес, Цупара, Фаті Омар, Ненадич, Македа, Нільсон, Лігетварі, Маргуч, Лауге Шмідт, Штрлек, Лукач, Благотіншек, Мае, Іліч, Лекаї, Сіпос.

«Мотор»: Комок, Малашинскас (забив 2 голи), Пуховський (5), Денісов (1), Турченко (1), Моліна (0), Кравченко (0),  Козакевич (3), Горига (3), Себетич (2), Донцов (1), Касай (0), Васильєв (3), Бохан (8), Тютюнник (0). В'юнник (0).

Арбітри: Ларс Йорум, Хавард Клєвен (обидва - Норвегія)