Джерело: Селезньов продовжує порушувати режим і навіть брав участь у бійці

При цьому гравець намагається тримати себе у формі

Джерело: Селезньов продовжує порушувати режим і навіть брав участь у бійці
© fcminaj.com

За інформацією ТаТоТаке, форвард «Минаю» Євген Селезньов протягом осені вже влаштовував кілька загулів, дозволяючи собі порушувати режим.

При цьому повідомляється, що гравець багато тренується та намагається тримати себе у формі, але іноді зривається та вживає спиртне.

У «Минаї» про це знають, але нібито заплющують очі, бо розуміли, кого запрошували до команди.

Після того, як Селезньов у нещодавньому матчі забив «Інгульцю» і наблизився до рекорду за голами у чемпіонаті України, нападник відправився святкувати та взяв участь у бійці.

Джерело — ТаТоТаке

(94 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    bullyUA
    bullyUA, 25.11.2021 14:07
    +25
    Не удивлюсь, если кормилец начнет кусать людей.
    marko2020
    marko2020, 25.11.2021 15:01
    +19
    Макеевский быдлюк
    osso
    osso, 25.11.2021 16:12
    +12
    Кто ещё этого старого петуха в клуб приглашает ? Придурки.
    Alexsandr B
    Alexsandr B, 25.11.2021 16:42
    +10
    У него натура такая, ничего с этим не поделаешь, в ДНК записано...другое дело что он уже не тянет для футбола, зачем его было подписывать непонятно...
    umnuy2
    online
    umnuy2, 25.11.2021 15:41
    +9
    не быть рекорду
    Алексей Петрович
    Алексей Петрович, 25.11.2021 17:37
    +4
    Надеюсь его хорошенько отмудохали.
    PUTIN-HUILO
    PUTIN-HUILO, 25.11.2021 15:43
    +2
    umnuy2, 25.11.2021 15:41
    не быть рекорду
    Дивлячись- ЯКОМУ
    Xzibit11
    Xzibit11, 25.11.2021 19:03
    +1
    Дура потому что...
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 25.11.2021 18:44
    +1
    Говорят,те кто со свечкой стоял, что этот кадр давно подсел на кокаин... Если это соответствует действительности, то ничего удивляться его неадекватному поведению в быту и на футбольном поле.... Чует мое сердце, что он в итоге плохо закончит где-то в сточной канаве...
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 27.11.2021 17:10
    0
    боевой тунец
    Петр Смирнов
    Петр Смирнов, 25.11.2021 18:47
    -2
    Холопи, цар має право
    1927FCDK1927
    1927FCDK1927, 25.11.2021 13:59
    -11
    А Сеньків свічку йому тримав?? Я тоже можу сказати всяку чушь...
    Виктор Андрущик
    Виктор Андрущик, 25.11.2021 14:06
    -23
    Селя дивись там,бо бундери то є такі,не всі привиті з дитинства.
    Виктор Андрущик
    Виктор Андрущик, 25.11.2021 14:07
    -24
    Селя дивись там,бо бундери то є такі,не всі привиті з дитинства.