Едін ДЖЕКО: «Воротар Шахтаря був на висоті. Здавалося, що нас наврочили»

Бомбардир «Інтера» поділився враженнями про перемогу над «гірниками» (2:0)

3122
0
Getty Images/Global Images Ukraine

35-річний боснійський форвард міланського «Інтера» Едін Джеко прокоментував перемогу над донецьким «Шахтарем» (2:0) у поєдинку п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Інтер» підписав мене забивати голи, і я намагаюся зробити свій внесок. У першому таймі ми припустилися багатьох помилок, але їхній воротар теж був на висоті. Нам треба було зберігати терпіння та не пропустити. А потім у другому таймі нам нарешті вдалося забити два м'ячі.

Ми заробили три найважливіші очки. У першому таймі м'яч просто не йшов у ворота, але й після перерви здалося, що нас наврочили через скасовані голи. Але в результаті ми досягли свого. У перерві тренер сказав нам продовжувати так само, тому що команда грала дуже добре у першому таймі.

Та подача Перішича – половина голу. Тому я відразу ж підійшов до нього, щоб подякувати. Це був просто ідеальний навіс», — сказав Джеко.

На рахунку Джеко обидва голи «Інтера» у ворота «Шахтаря».