Анатолій Нурієв повторив рекорд Максима Шацьких

Азербайджанський форвард «Колоса» вразив ворота «Минаю» на 90+6-й хвилині матчу

© ФК Колос. Анатолій Нурієв

Анатолій Нурієв став автором одного із найпізніших вирішальних голів в історії чемпіонатів України. Азербайджанський форвард «Колоса» врятував ковалівців від поразки у матчі з «Минаєм» (1:1), вразивши ворота закарпатців на 6-й компенсованій хвилині зустрічі. Цим він повторив рекордний серед легіонерів показник Максима Шацьких 14-річної давнини.

До речі, ще пізніше забивав вирішальний м'яч (переможний чи нічийний) в УПЛ лише Віктор Циганков - на 90+7-й хвилині 18 вересня 2021 року у домашньому поєдинку «Динамо» проти «Олександрії» (1:0).