Юні динамівці виграли у Баварії на своєму полі матч Юнацької ліги

Перемогу киянам завдали точні удари Яцика та Бражка

17804
13
ФК Динамо

До цього матчу суперники підійшли з різними показниками. «Динамо» після чотирьох матчів очолювало турнірну таблицю, маючи 10 очок. А «Баварія» програла всі попередні поєдинки з різницею забитих та пропущених голів 0 – 12.

Господарі поля одразу ж заволоділи перевагою і вже на 7-й хвилині капітан киян Яцик відкрив рахунок. Гольова атака зародилася на лівому фланзі, де активно діяв Діалло. Він обіграв суперника та віддав передачу Вівчаренку, а той направив м'яч у штрафний майданчик. Яцик випередив всіх і головою точно пробив у правий від воротаря кут воріт.

І далі до перерви динамівці грали активно, періодично створюючи моменти біля воріт німецького клубу. Могли відзначитися Діалло, Бражко, Попов та Дячук. Але в одних випадках вдало діяв голкіпер «Баварії» Шенк, а в інших м'яч летів повз ціль.

Треба сказати, що до кінця тайму й гості стали більше думати про атаку, однак і їм не вдалося відзначитись.

У другому таймі пішов сніг і арбітру навіть довелося поміняти білий м'яч на червоний. Грати стало складніше, проте суперники зуміли забити по одному голу.

Спершу на 69-й хвилині з пенальті м'яч відправив у ворота Бражко. А вже у компенсований арбітром час «Баварія» забила свій перший гол у нинішньому турнірі.

В підсумку «Динамо» виграло 2:1 і залишається на чолі турнірної таблиці групи Е Юнацької Ліги УЄФА.