Іван ОРДЕЦЬ: «У Динамо мене влаштовує все»

Українець задоволений, що продовжив контракт із московським клубом

Іван ОРДЕЦЬ: «У Динамо мене влаштовує все»
© ФК Динамо Москва. Іван Ордець

Відомий футболіст, екс-гравець збірної України Іван Ордець продовжив контракт із московським «Динамо». 29-річний футболіст поділився враженнями.

«Мені було дуже приємно, що клуб виступив із пропозицією про продовження контракту. Звісно, ​​хотів тут залишитися. У нас чудові вболівальники, стадіон, база, чудова команда, чудовий тренерський штаб – мене в «Динамо» влаштовує абсолютно все. Ми боремося за найвищі місця, за великим рахунком, вперше за той час, що я тут. І, звичайно, у зв'язку з цим відчуваю найприємніші відчуття від перебування в прекрасному клубі.

Окремої розмови із Сандро Шварцем про продовження контракту не було. Але він кілька разів казав, що хоче, щоб я залишився, і відповідну пропозицію мені буде зроблено. Добре, що так і сталося.

Звісно, ​​мені дуже хочеться виграти з «Динамо» титул. Повторюся, у нас все для цього є. Нинішнього сезону ми провели дуже пристойне перше коло. Я б оцінив його на чотири із плюсом. І вся боротьба ще попереду. Цього року ми маємо ще три гри, дуже хочеться здобути в них перемоги, порадувати наших уболівальників і піти на зимову паузу у відмінному настрої», - сказав Ордець.

Джерело — ФК Динамо Москва

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Диванний Експерт
    Диванний Експерт, 23.11.2021 13:22
    +4
    alex82, 23.11.2021 12:37
    Неравная борьба это 250 тыс украинская армия против 20 тыс народной милиции ЛДНР?
    Вам надо 100 к 1 соотношение, чтобы равная борьба была?
    SPORT.UA !!!! Чому ця наволоч У ВАС на ресурсі може висловлюватись свої колаборантські думки?
    Станислав Лагуцкий
    Станислав Лагуцкий, 23.11.2021 12:25 (змінений)
    +4
    хто грае за російські клуби це ворогі України,вони паплюжать честь держави і ненавидять український народ котрий веде не рівну боротьбу з фашистською росіею
    Игорь Левченко
    Игорь Левченко, 23.11.2021 12:36
    +3
    Ваня, давай до свидания!
    Istm
    Istm, 23.11.2021 14:04
    +2
    alex82, 23.11.2021 12:37
    Неравная борьба это 250 тыс украинская армия против 20 тыс народной милиции ЛДНР?
    Вам надо 100 к 1 соотношение, чтобы равная борьба была?
    иди домой тут водки нет
    администрация, почему тут всякая нечисть бандформирования "лднр" рекламирует?
    Светлана Осыка
    Светлана Осыка, 11.12.2021 19:33
    0
    да пусть играет где хочет
    Макс Корж
    Макс Корж, 30.11.2021 17:06
    0
    Есть тема пацаны!
    На днях нашел сайт прогнозов на футбол, думал очередная шляпа... Короче любопытство взяло надомною верх, взял один прогноз,
    потом второй, третий, короче теперь жду выхода новых прогнозов сильней чем жену домой с работы. Если кому интересно вот сайт king -ball. ru
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 23.11.2021 19:47
    0
    Прапорщика уже присвоили?
    Диванний Експерт
    Диванний Експерт, 23.11.2021 19:43
    0
    Istm, 23.11.2021 14:04
    иди домой тут водки нет
    администрация, почему тут всякая нечисть бандформирования "лднр" рекламирует?
    Бачу ніякої реакції від редакції нема. А от мене зараз забанять. - SPORT. Ua !!! Ваша думка співпадає з думкою колаборанта alex82 ??????
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 23.11.2021 19:50
    -1
    Диванний Експерт, 23.11.2021 19:43
    Бачу ніякої реакції від редакції нема. А от мене зараз забанять. - SPORT. Ua !!! Ваша думка співпадає з думкою колаборанта alex82 ??????
    Почему на твоём флаге отсутствует герб Республики Хорватии?
    alex82
    alex82, 23.11.2021 12:37
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Станислав Лагуцкий, 23.11.2021 12:25
    хто грае за російські клуби це ворогі України,вони паплюжать честь держави і ненавидять український народ котрий веде не рівну боротьбу з фашистською росіею
    Неравная борьба это 250 тыс украинская армия против 20 тыс народной милиции ЛДНР?
    Вам надо 100 к 1 соотношение, чтобы равная борьба была?