Хет-трик Загинайлова з пенальті приніс Альянсу нічию у матчі з ВПК-Агро

Усього глядачі поєдинку Першої ліги побачили шість забитих голів

1416
23
ФК Альянс. Сергій Загинайлов

У понеділок, 22 листопада, відбувся черговий поєдинок 19-го туру Першої ліги України, в якому «Альянс» вдома зіграв унічию з «ВПК-Агро» (3:3).

Примітно, що у складі господарів хет-триком відзначився 30-річний український півзахисник Сергій Загинайлов, причому всі три м'ячі він забив з пенальті. Загинайлов забивав на 17-й, 57-й та 69-й хвилинах.

На це гості відповіли своїми трьома голами. Дубль на рахунку Дмитра Шевченка (32-а та 49-а хвилини), останній гол забив Станіслав Куліш із одинадцятиметрової позначки на 51-й хвилині зустрічі.

«Альянс» — «ВПК-Агро» — 3:3
Голи:
Загинайлов, 17, з пенальті, 57, з пенальті, 69, з пенальті — Шевченко, 32, 49, Куліш, 51, з пенальті