Галичанка програла Ювенті, але вийшла в 1/8 Єврокубка

Нервова гра закінчилася з потрібним для нас рахунком

3552
2

Перший матч між командами закінчився з рахунком 27:22 на користь наших дівчат, тому була цілком прийнятною поразка з різницею в кілька м'ячів для виходу в 1/8 фіналу.

Здалося, так подумали і львівські гандболісти, оскільки початок  матчу вийшов провальним. Продовження львівської нереалізації семиметрових, божевільна гра бразильского голкіпера господарок Алмейди вилилися у рахунок 7:1 вже на початку матчу.

Далі, щоправда, підопічні Андронова зібралися і почали скорочувати розрив. Марнотратства у реалізації штрафних не було, тож на перерву пішли за рахунку 11:8.

А далі режим супергероя ввімкнула наша воротар Салтанюк, яка почала відбивати дуже багато кидків - і з гри, і з позначки. Її візаві на протилежних воротах різко здала і туди вийшла наша землячка Яблонська-Бобаль, яка теж чимало зробила для того, щоб в 1/8 пройшла словацька команда, але не судилося.

За п'ять хвилин до кінця рахунок став 22:18 і вже не змінився. На останніх секундах були і перекладина, і сейви Салтанюк, і закинутий гол в наші ворота. Проте арбітри розібралися, що ми пропустили вже після фінальної сирени, тому рахунок залишився прийнятним для нас - домашні «плюс 5» перекрили гостьові «мінус 4».

З персоналій варто відзначити Анастасію Мелекесцеву, Мар'яну Маркевич і Діану Дмитришин, яка дуже впевнено кидала семиметрові.

«Галичанка» пройшла одного з фаворитів турніру! Далі буде.

Європейський кубок. 1/16 фіналу. Матч-відповідь (перший матч - 22:27).

«Ювента» (Словаччина) - «Галичанка» (Україна) - 22:18.

Байчова, 14.

«Ювента»: Мендес де Алмейда, Дворчакова, Штефанікова (1), Поповцова (1), Ребічова (3), Тріфунович (6), Трункова, Когуч, Яблонська-Бобаль, Дулінова, Голейова, Воллінгерова (4), Байчова (4), Радовіч (1), Годеч (2), Ключкова.

«Галичанка»: Салтанюк, М. Поляк, Дяченко, Шипляк, Голінська, Максимейко, Маркевич (4), Прокоп'як (1), Мартинюк, Овчаренко, Майкут, Коновалова (1), Козак (1), Мелекесцева (4), Дмитришин (4), Т. Поляк (3).

«Хемкостав Арена» (Михаловце, Словаччина).

ЮВЕНТА - ГАЛИЧАНКА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(18)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»