Football Hub переміг на турнірі Media Cup-2021

Турнір був приурочений до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку

19 листопада відбувся турнір журналістів Binomo Media Cup-2021, який був приурочений до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку. Поєдинки відбулися на штучних полях НТК ім. Баннікова. Перемогу на турнірі виборювали шість команд – збірна журналістів України, Прямий канал, 4 канал, Megogo, Еспресо ТБ та FootballHub.

Збірна журналістів України – Еспресо ТБ – 1:1

У групі А основна боротьба за перше місце розгорнулася між збірною журналістів України та Еспресо ТБ. Обидві команди стартували з перемоги над 4 каналом, проте у очній зустрічі сильніше виявити не змогли. Перший тайм завершився з рахунком 0:0, а після перерви команди обмінялися голами – 1:1. Завдяки найкращій різниці м'ячів перше місце, а разом із ним і путівку у фінал, виборола Збірна журналістів.

Прямий канал – Megogo 5:0

У групі Б не було рівних команді Football Hub, яка здобула «сухі» перемоги над Прямим каналом та Megogo. Друге місце посіла команда Прямого каналу, яка впевнено здолала Megogo (5:0).

Фінал

Збірна журналістів - Football Hub 0:2

У вирішальному матчі зустрілися переможці своїх груп. Гра пройшла на зустрічних курсах та запам'яталася яскравими комбінаціями та гольовими моментами, але у рамці надійно діяли голкіпери. Перший тайм переможця не виявив, а ось у середині другого тайму Football Hub зумів вичавити максимум із кутового. Після розіграшу стандарту удар «хабовців» було заблоковано, але Віктор Шаблієнко виявився першим на добиванні. Згодом Football Hub скористався помилкою збірної у центрі поля, Данило Торкін перехопив м'яч, обігрався з партнером та подвоїв перевагу своєї команди, яка збереглася до фінального свистка.