Леонід БУРЯК: «Дуже добре зіграли лідери збірної України»

Фахівець задоволений перемогою «синьо-жовтих» над Боснією і Герцеговиною (2:0)

2362
2
УАФ

Колишній головний тренер збірної України та київського «Динамо» Леонід Буряк поділився думкою про перемогу «синьо-жовтих» над боснійцями (2:0) у вирішальному матчі відбору до ЧС-2022.

«Результатом усі задоволені. Півсправи зроблено. Тепер залишилася друга частина кваліфікації і, мабуть, вона буде найскладнішою. Непрості команди у суперники можуть потрапити. Я думаю, що за цим регламентом, коли із чотирьох збірних лише одна вийде на мундіаль, дуже складно буде потрапити на чемпіонат світу.

У Боснії було два різні тайми. У плані реалізації другий тайм був кращим, ніж перший. Маліновський є Маліновський, Бущан, Ярмоленко. У другій половині зустрічі дуже добре зіграли лідери і, в принципі, не без частки везіння здобули перемогу, яка нам дуже була потрібна», — вважає Буряк.