| Оновлено 18 листопада 2021, 11:51
4024
3

Київ-Баскет переміг Рілскі й вийшов до наступного етапу Кубку Європи

Доля матчу була вирішена ще у першій половині, коли кияни пішли у відрив від суперників

4024
3

Обидві команди перед заключним туром групового турніру зберігали шанси на вихід до наступного раунду Кубку Європи з баскетболу. Для цього їм необхідно було здобути перемогу. Але інтрига у цьому поєдинку протрималася зовсім недовго.

Вже з самого старту український клуб показав, що не збирається відтягувати вирішення питання на самий кінець. На 3-й хвилині його перевага становила 7 очок – 9:2. Але коли за чотири хвилини на табло Палацу спорту «Венето» спалахнули цифри 13:11, подумалося, що боротьба загострюється. Втім, це був лише невеликий епізод, коли з'явилася хоч якась інтрига. А далі за справу взявся Томпсон.

Американський легіонер київської команди видав вражаючу серію із точних кидків, збільшивши відрив господарів майданчика до 27:13. Незабаром його підтримали партнери і на велику перерву команди пішли, коли рахунок зріс до плюс двадцяти - 41:21.

Практично на цьому гра була зроблена. Надалі український клуб збільшував свою перевагу навіть до +31, але в четвертій чверті трохи скинув оберти. Проте перемога господарів майданчика більш ніж переконлива – 84:62.

Таким чином, «Київ-Баскет» продовжить боротьбу за Кубок Європи ФІБА нинішнього сезону. Удачі киянам у подальших іграх!

Кубок Європи ФІБА. Група В. 6 тур

«Київ-Баскет» (Україна) – «Рілскі Спортист» (Болгарія) – 84:62 (23:13, 18:8, 26:17, 17:24)

«Київ-Баскет»: Вудсон (набрав 5 очок), Кеффі (9), Вашингтон (8), Войналович (11), Скапінцев (7) - стартова п'ятірка. На заміну виходили Томпсон (28), Гаррет (7), В.Іванов (0), Сидорук (3), Анікієнко (0), Тиртишник (6).

«Рілскі Спортист»: Сімеонов (19), Браун (8), Портер (9), З.Георгієв (4), П.Іванов (3) – стартова п'ятірка. На заміну виходили Н.Георгієв (2), Васов (9), Гесс (6), Карамфілов (0), Педжет (2).

Арбітри: Йосип Юркевич (Хорватія), Валеріо Григіоні (Італія), Мартін Куцирек (Чехія)

Палац спорту: «Венето-Спорт» (Київ, Україна)