ГЕЦКО: «Українці ще в першому таймі могли вирішити долю матчу з Боснією»

Спеціаліст – про найважливішу перемогу команди Олександра Петракова

1660
1
УАФ

Екс-гравець збірної України Іван Гецко прокоментував перемогу команди Олександра Петракова над Боснією і Герцеговиною (2:0).

«Наша збірна ще в першому таймі могла вирішити долю поєдинку на свою користь, але якимось незабивним став Роман Яремчук, який діяв на вістрі атаки. А перед самою перервою вже балканці мали відкривати рахунок. Все ж таки у другому таймі гості таки схилили чаші терезів на свою користь.

Наші футболісти у попередніх матчах самі загнали себе у складне становище, але, на щастя, зуміли знайти вихід. Звісно, ​​радий, що шанси на поїздку до Катару ще зберігаються, проте на Олександра Петракова чекає серйозна робота над помилками. Особливо непокоять невмілі завершальні удари.

Зараз ще складно спрогнозувати, з ким нашим хлопцям доведеться грати у стикових поєдинках, проте не виключений варіант, що черговим опонентом буде хтось із топів: Португалія чи Італія, а там у кращому разі обійдеться 3-4 гольовими моментами. Тому необхідно зосередити увагу на виправленні прицілу».

Нагадаємо, що черговий суперник збірної України на шляху до Катару визначиться після жеребкування, яке відбудеться 26 листопада.

Ігри стикового турніру чемпіонату світу в Європі відбудуться навесні 2022 року: півфінали – 24 та 25 березня, фінали – 28 та 29 березня.