Роман ЯРЕМЧУК: «У грі з Боснією забракло концентрації. Зараз буде інакше»

Нападник упевнений, що ситуація змінилася

1439
8
uaf.ua

Форвард збірної України Роман Яремчук упевнений, що матч відбору ЧС-2022 проти Боснії складеться не так, як минулий поєдинок із цим суперником, який завершився 1:1.

«Буде складний матч, бо ми розігруємо путівку до плей-оф відбору на ЧС-2022. Думаю, буде багато боснійських фанів. Минулого матчу з Боснією нам не вистачило концентрації, особливо у другому таймі».

«Наразі буде інший матч. І зараз Боснія зіграє через два дні на третій, і вони будуть більш втомленими, ніж ми», - сказав Яремчук у коментарі vbetnews.com.

Матч відбудеться 16 листопада, початок о 21.45.

(7)

Таблиця УПЛ. Шахтар збільшив відрив від конкурентів після виграшу в Зорі
Футбол | 19 квітня 2024, 06:45 11

Гірники можуть потрапити напряму до групового раунду Ліги чемпіонів 2024/25

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих