Головний тренер збірної Росії взяв на себе провину за поразку від Хорватії

Валерій Карпін вважає, що можна було зіграти краще

4811
4
Чемпіонат. Валерій Карпін

Головний тренер збірної Росії Валерій Карпін прокоментував поразку у матчі відбору ЧС-2022 з Хорватією (0:1).

«У поразці повністю моя вина. 100%. Наші футболісти на рівні збірної Хорватії можуть виглядати набагато краще. Що робити? Працювати. Хорватія грала настільки добре, наскільки ми це дозволили. Якби ми їм стільки не дозволяли, вони грали б інакше.

Звичайно, Кудряшов зараз засмучений. Ми його підтримали. Таке могло статися з кожним – м'яч міг влучити в коліно, руку, голову та відскочити. Яка може бути атмосфера у команді після такої гри? Усі засмучені.

Поле? Як на таке можна очікувати? Ми ж не знали, з якою силою йтиме дощ. Він йшов весь перший тайм, у перерві полилося ще більше, у другому таймі поле перетворилося на калюжі. Але знову ж таки, говорити про те, що стан газону завадив нам зіграти краще – не можна.

З виходом у стики мій контракт продовжується автоматично. Суперників дізнаємось 26 числа. Зараз грати складно, бо зіграли багато ігор, у березні буде складно – бо зіграли мало. А коли ж грати? Тож складнощі будуть постійно», – сказав Карпін.