Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 15 листопада 2021, 16:26
1293
0

Олександр ЗАВАРОВ: «У збірної України кульгає виконавська майстерність»

Фахівець поділився очікуваннями від поєдинку «синьо-жовтих» із Боснією і Герцеговиною

| Оновлено 15 листопада 2021, 16:26
1293
0
Олександр ЗАВАРОВ: «У збірної України кульгає виконавська майстерність»
УАФ

Колишній член тренерського штабу збірної України Олександр Заваров прокоментував товариський матч українців проти збірної Болгарії (1:1), а також розповів про майбутню боротьбу в останньому турі відбіркового циклу до ЧС-2022.

«В Одесі була нормальна товариська гра. Болгарія — хороший спаринг-партнер. Результат матчу був не настільки важливим, а щодо якості гри, то він був не на всі сто відсотків. Наша збірна по ходу поєдинку мала багато невикористаних моментів, і відразу думаєш про те, що виконавська майстерність трохи кульгає.

Залишили голи на Боснію? Можливо. Можна думати про все та слухати різні думки, але все покаже гра проти боснійців.

Не варто забувати, що, крім боснійців, є ще інші команди, які претендують на вихід до фінальної частини світової першості. Вони можуть мотивувати Боснію і Герцеговину у будь-який спосіб. Враховуючи, що така подія, як чемпіонат світу, має важливе значення для будь-якої збірної, у хід будуть пущені всілякі впливи та ресурси. Думаю, що, швидше за все, якихось зусиль фіни докладуть», — вважає Заваров.

Матч Боснія і Герцеговина — Україна відбудеться у вівторок, 16 листопада, о 21:45 за київським часом.

Оцініть матеріал
(11)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Мудрик може продовжити кар'єру в Португалії після повернення у футбол
Футбол | 10 грудня 2025, 15:49 6
Мудрик може продовжити кар'єру в Португалії після повернення у футбол

У послугах вінгера збірної України зацікавлена ​​«Бенфіка», яка має намір орендувати гравця

Флорентіно Перес провів розмову з Луніним. Реал ухвалив важливе рішення
Футбол | 10 грудня 2025, 06:02 9
Флорентіно Перес провів розмову з Луніним. Реал ухвалив важливе рішення

Клуб не заважатиме Андрію піти, якщо він сам цього захоче

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.