Команда футболіста «Динамо» поступилася Еквадору (0:1)

973
0
ФК Динамо Київ

Нападник київського «Динамо» Ерік Рамірес вийшов у стартовому складі своєї національної команди на матч кваліфікаційного турніру чемпіонату світу 2022 року.

Збірна Венесуели мінімально (0:1) поступилася одному з лідерів південноамериканського відбору – команді Еквадору. Долю протистояння вирішив єдиний м’яч, забитий на 41-й хвилині після штрафного захисником господарів П’єро Інкап’є.

Динамівець Ерік Рамірес був замінений у перерві, попередньо заробивши жовту картку за грубу гру проти автора голу суперників на 16-й хвилині.

Після 13-ти зіграних матчів відбору збірна Венесуели залишається на останньому, 10-му місці своєї групи з 10-ма набраними очками. Еквадор іде третім, набравши вдвічі більше – 20 балів.

Наступний матч команда Еріка Раміреса проведе 16 листопада, прийнявши в Каракасі збірну Перу (початок – о 23:00 за київським часом).