У Чорноморці чекають рішення щодо гравців Динамо
У клубі не знають, скільком орендованим футболістам дозволять зіграти проти киян
![У Чорноморці чекають рішення щодо гравців Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/14/8/orig_561632.jpg)
У четвер, 11 листопада, «Чорноморець» почне готуватися до поєдинку 15-го туру УПЛ проти київського «Динамо», який відбудеться 19 листопада.
Під час листопадової паузи у чемпіонаті «моряки» не планують проводити спаринг. За винятком Євгена Мартиненка, решта футболістів, які не уникли пошкоджень, вже відновилися і готові тренуватися в загальній групі. Мова про Романа Вантуха, Євгена Смирного, Ярослава Надольського та Андрія Штогріна. У розташуванні «Чорноморця» зараз відсутні Георгій Цітаішвілі та Микола Михайленко, викликані до збірної Грузії та молодіжної збірної України.
За попередньою інформацією, поки що немає конкретики, скільком футболістам «Чорноморця», орендованим у «Динамо», буде дозволено зіграти з киянами. Точно не допоможе одеситам Владислав Ванат через перебір попереджень.
«Чорноморець» посідає у чемпіонаті УПЛ 12 місце, набравши 11 очок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Гравця збірної України не випустили за кордон та доставили в ТЦК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738969.jpg)
![Гравця збірної України не випустили за кордон та доставили в ТЦК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738969.jpg)
Володимир Конєв не зміг перетнути кордон разом з іншими баскетболістами
![Ліверпуль приймає Вулверхемптон. Тренери оголосили стартові склади](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739025.jpg)
![Ліверпуль приймає Вулверхемптон. Тренери оголосили стартові склади](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739025.jpg)
Команди зустрічаються у 25-му турі АПЛ
![Не потрібен. Ямал не хоче бачити нового гравця в Барселоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738925.jpg)
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738724.jpg)
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738834.jpg)
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738834.jpg)
От реально какой задницей думает руководство команды?Зачем вам тогда своя футбольная школа?Уровень их слаб?Так ,а зачем вы тогда их держите и кто их тренерует физрук?Пора за такие приколы наказывать арендованых может быть только 3 человека !
А ведь всё просто выпусти своих пацанов в начале сезона уже к 5 туру они бы обтесались и начали рости как своя команда ,а не чужая !Хуже не было бы.Учитывая на каком месте команда.А так шанс и рост.Аренда завтра уйдёт что будите делать снова пачку набирать ?Твари !