Підопічні Віталія Одегова поступилися одноліткам із Португалії

776
0
АФУ

Юнацька збірна України U-19 програла команді Португалії U-19 у першому товариському матчі. Підопічні Віталія Одегова поступилися одноліткам із Португалії (2:7).

У рамках підготовки до основного раунду відбору Євро-2022 синьо-жовті вирушили до Португалії, де у місті Ельвас заплановано два спаринги проти місцевої команди.

Українські юнаки грали перші міжнародні матчі після того, як у червні вибороли третє місце на турнірі в Хорватії. 6–7 листопада команда проводила навчально-тренувальний збір у Броварах, а 8 листопада вирушила на товариські поєдинки.

9 листопада підопічні Віталія Одегова провели перший матч із португальцями. На 7-й хвилині Олександр Дичук вивів українців уперед, проте на 10-й господарі відзначились двічі. Наприкінці першого тайму Андрій Британ зрівняв рахунок.

У другій половині зустрічі португальці забили у ворота української збірної п'ять «сухих» м'ячів та перемогли з результатом 7:2. Другий спаринг відбудеться 10 листопада о 19:00.

Футзал. Товариський матч

Ельвас (Португалія), 9 листопада 2021 року

Португалія U-19 – Україна U-19 – 7:2 (2:2)

Голи: Сантуш (10), Сімау (10), Роша (27), Морейра (34), Тейшейра (35), Дичук (37, автогол), Коррея (39) — Дичук (7), Британ (20).

Україна U-19: Хом’як — Щур, Ткачук, Малиновський, Калашник; Дяченко, Сизик, Британ, Тимців, Дичук, Сметаненко, Семенченко, Квасній, Скибчик.

Попередження: Роша (28) — Британ (28).