Міланське дербі: нелогічне, але справедливе

«Мілан» та «Інтер» зіграли внічию у завершальному поєдинку 12 туру

5609
1

Перший тайм міланського дербі видався абсолютно неоднозначним. «Мілан» володів неосяжною перевагою, але привіз пенальті, який впевнено реалізував Чалханоглу - 0:1.

Номінальні господарі Сан-Сіро дуже швидко зрівняли рахунок, хоча самі зробити цього не змогли: після навісу зі штрафного де Врей головою послав м'яч у сітку власних воріт - 1:1.

Потім стався ще один пенальті у ворота «Мілана». Однак чомусь цього разу до «точки» підійшов не Чалханоглу, а Лаутаро Мартінес - і не зміг переграти воротаря! У підсумку перший тайм приніс такі цифри: 59:41% за володінням м'ячем на користь «Мілана», два пенальті від «Інтера», а рахунок – рівний!

Другий тайм розпочався за повної переваги «нерадзуррі». Ця половина гри пройшла за переваги вже 57:43% на користь номінальних гостей! Проте за 45 хвилин команди зуміли завдати лише одного удару у площину: Ібрагімович зі штрафного пробив у кут воріт, але воротар впорався. Сталося це на 82 хвилині, а на останній хвилині основного часу Салемакерс мав реальний шанс принести своїй команді перемогу, але влучив у штангу.

Ось така бойова нічия практично не змінила становища команд. «Мілан» ділить 1-2 рядок турнірної таблиці з «Наполі», набравши 32 очки. У наступному турі команда їде у гості до «Фіорентини». «Інтер» має 25 балів і 3 місце, і в найближчому турі «нерадзуррі» приймають «Наполі».