| Оновлено 07 листопада 2021, 02:31
899
0

В матчі лідерів українського волейболу виграли Подоляни

В цьому ж турі «Житичі» двічі завдали поразки «МХП-Вінниця» та піднялися на 2 місце.

899
0
ВК Епіцентр-Подоляни

Центральними матчами 4-го туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, безперечно, є ігри у Львові, де чемпіон країни «Барком-Кажани» приймає лідера цьогорічного сезону «Епіцентр-Подоляни» із Городка. Сьогодні відбулася перша зустріч суперників.

Стартовий сет виграли господарі майданчика 25:21. Потім були дві партії, які стали ключовими. Обидві вони завершилися з мінімальною перевагою гостей 26:28 та 25:27. Господарі майданчика ще спробували врятувати гру, наздогнавши суперників в четвертому сеті з 8:11 до 11:11. Однак відразу «Епіцентр-Подоляне» завдав остаточного удару у вигляді п'яти набраних очок поспіль 11:16. Справа була зроблена. В підсумку 20:25 та у матчі 1:3.

У складі переможців 31(!) очко набрав Дмитро Вієцький. Ще 15 очок приніс подолянам Артур Шалпук та 13 – Юрій Семенюк. У тих, хто програв, найрезультативнішим став Олександр Дьячков - 21 очко. 15 разів засмучував опонентів Олександр Наложний та 14 очок в активі Артема Смоляра.

В цьому ж турі волейболісти «Житичі» двічі виграли у «МХП-Вінниця» 3:2 та 3:1. Ці перемоги дозволили житомирській команді піднятися на 2 місце в турнірній таблиці чоловічої Суперліги.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 4-й тур.
Вінниця. 5 та 6 листопада
«Житичі-Поліський національний» (Житомир) – ВК «МХП-Вінниця» (Тростянець)

3:2 (22:25, 25:20, 23:25, 25:21, 15:13)
3:1 (25:23, 25:20, 22:25, 25:16)

Львів. 6 листопада
«Барком-Кажани» (Львів) – «Епіцентр-Подоляни» (Городок)

1 - 18

Завтра у неділю, 7 листопада, у Львові знову зіграють «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни». А завершиться 4-й тур 13 та 14 листопада матчами «ВК «Решетилівка» - «Буревісник-ШВСМ».