В Англії триває рейтинговий снукерний турнір

3972
0
wst.tv. Ніл Робертсон

В англійському Мілтон-Кінсі проходить English Open, четвертий рейтинговий турнір сезону та другий у серії Home Nations Series. Напередодні було зіграно поєдинки 1/8 та 1/4 фіналу.

Відзначимо успіх Фрейзера Патріка, №115 світового рейтингу. Він у 1/16 пройшов Шона Мерфі і вперше у кар'єрі потрапив до числа 16 найкращих гравців на рейтинговому турнірі. Щоправда, на цьому його досягнення завершилися – у чвертьфінал він пропустив Люку Бреселя.

У 1/8 фіналу був лише один несподіваний результат: Марк Селбі програв Яню Бінтао. Китаєць вів у рахунку 3:1, але Селбі зрівняв рахунок, у вирішальному фреймі оформив серію в 57 очок, проте все одно програв – 3:4. Здорово виступив Ронні О'Салліван. Він не залишив шансів Джеймі Кларку, причому у четвертій партії спробував зробити максимум, але припустився промаху на останньому жовтому – 4:0. Після чого без особливих проблем обіграв і Бреселя – 5:1.

Прекрасним вийшов поєдинок Кайрен Вілсон – Ніл Робертсон. Суперники провели усі 9 фреймів і кожен вигравав із великою серією! Причому австралієць (нагадаємо, торішній фіналіст цього турніру) до цього поступався Кайрену у трьох очних поєдинках поспіль. І тепер опинився в ролі наздоганяючого після першої партії, але в двох останніх фреймах дозволив супернику набрати лише 6 очок і вийшов у півфінал - 5:4.

Янь Бінтао мало не вибив ще одного фаворита. Він поступався у матчі з Джоном Хіггінсом 0:4, зумів скоротити відставання до мінімуму, але восьму партію, а з нею і матч виграв наддосвідчений шотландець – 5:3.

Припинив боротьбу на стадії чвертьфіналу й Джадд Трамп. Марк Кінг почав з місця в кар'єр, взявши два стартові фрейми. Три півсотенні серії поспіль дозволили Джадду не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед – 3:2. Однак після цього три партії виграв Марк – 5:3.

English Open, 1/16 фіналу (3-4 листопада):
Джадд Трамп  – Стівен Холлворт  – 4:1
Ентоні МакГілл  – Росс М'юр  – 0:4
Том Форд  – Марк Кінг  – 3:4
Чжао Сіньтун  – Пол Дівілл  – 3:4
Кайрен Вілсон  – Бен Вулластон  – 4:3
Баррі Хокінс Роббі Вільямс  – 1:4
Марк Девіс  – Фергал О’Брайен  – 4:1